reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

No ale z tego co wiem to pozniej wy macie dentyste za darmo i leki dla maluszka tez. Wiec zawsze sa plusy i minusy. Chociaz nie wyobrazam sobie byc bez gina ;)
Tak to prawda.......oj tu taki zimny wychow!!! Ale moze uda mi sie coś z położna ustalić bo tu położna prowadzi cała ciąże ......ech nie chce sie martwić bo dopóki nie pójdę do lekarza rodzinnego to nic nie wiadomo musi być dobrze tyle czekałam na dzidziulka!!!!!
 
reklama
Ejdżejka tylko beta nas uspokaja bo testy mi nie wychodzą. Termin @ miałam na zeszłą sobotę a testy dalej ledwo bladzioch...pewnie dwie kreski wyjdą dopiero za tydzień a do tego czasu bym oszalała :p
 
Witam nowe koleżanki :)

Dziewczyny, mam do Was pytanie z innej beczki. Dokładnie do Mam posiadających już pociechy. Jak tam Wasze ząbki w poprzednich ciążach??? Miałyście z nimi problemy? Czy to prawda, że w ciąży zęby się bardziej psują?? Ja kończę 7 tydzień a zauważyłam że zaczyna mi się psuć ząb raczej dwa bo to tak pomiędzy nimi :(
 
Ejdżejka tylko beta nas uspokaja bo testy mi nie wychodzą. Termin @ miałam na zeszłą sobotę a testy dalej ledwo bladzioch...pewnie dwie kreski wyjdą dopiero za tydzień a do tego czasu bym oszalała :p
A jakie testy ? Jest w Pl first response? Albo quickblue ? mnie wyszedł first 10 dni po owulacji
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe koleżanki :)

Dziewczyny, mam do Was pytanie z innej beczki. Dokładnie do Mam posiadających już pociechy. Jak tam Wasze ząbki w poprzednich ciążach??? Miałyście z nimi problemy? Czy to prawda, że w ciąży zęby się bardziej psują?? Ja kończę 7 tydzień a zauważyłam że zaczyna mi się psuć ząb raczej dwa bo to tak pomiędzy nimi :(

Raczej nie większe niż normalnie. A ja mam niestety słabe zęby :( oby teraz nic się nie posypalo ;) bo ja tchórz do dentysty jestem ;)
 
Witam nowe koleżanki :)

Dziewczyny, mam do Was pytanie z innej beczki. Dokładnie do Mam posiadających już pociechy. Jak tam Wasze ząbki w poprzednich ciążach??? Miałyście z nimi problemy? Czy to prawda, że w ciąży zęby się bardziej psują?? Ja kończę 7 tydzień a zauważyłam że zaczyna mi się psuć ząb raczej dwa bo to tak pomiędzy nimi :(
Mi sie po ciazy i karmieniu piersia posypaly. Nie ma co sie dziwic rozwijajace sie dziecko od matki wezmie wszystko co mu potrzebne jak nie masz zapasow wapnia to organizm zabierze je z kosci i zebow
 
reklama
A jakie testy ? Jest w Pl first response? Albo quick blue ? One sa bardzo czułe od 10ml......mnie wyszedł first 10 dni po owulacji

Ejdżejka zwykłe z allegro dorzucone do testów owulacyjnych miałam, potem m mi kupił lepszy i ledwo bladzioch wyszedł ale ja tak mam. W pierwszej ciąży było tak samo.
Zresztą ja mam bardzo późno owulację i krótką fazę lutealną więc mi testy późno wychodzą. Teraz jestem dopiero 15 dpo więc testy zaczną dopiero wychodzić :)

Witam nowe koleżanki :)

Dziewczyny, mam do Was pytanie z innej beczki. Dokładnie do Mam posiadających już pociechy. Jak tam Wasze ząbki w poprzednich ciążach??? Miałyście z nimi problemy? Czy to prawda, że w ciąży zęby się bardziej psują?? Ja kończę 7 tydzień a zauważyłam że zaczyna mi się psuć ząb raczej dwa bo to tak pomiędzy nimi :(

ja jestem w drugiej i nie zauważyłam, a dodatkowo karmię piersią cały czas moją prawie 2 letnią córkę.
wydaje mi się że to może być przypadek, że akurat teraz ci się popsuł ten ząb.
 
Do góry