reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jak to robisz? Naucz mnie, pls Moj placze jak jest sam i lezy. Chyba mi sie "udalo" totalnie rozpuscic i mam dziecko co by siedzialo tylko na raczkach.
Ja do mojego gadam , mówię że ma chwilkę poleżeć bo mama musi zrobić to czy tamto i tyle ile robię tyle do niego coś mówię :)
Dzisiaj leżał na kocu na stole w kuchni a ja myłam okna :) oczywiście tylko od wewnątrz żeby go nie zawiało :)
 
reklama
Jejku współczuję bólu pleców [emoji21] Pewnie odpuść, wszystko jest ważne ale zdrowie najważniejsze, uważaj na siebie i jeżeli możesz zaaplikuj sobie coś na ten ból.

Nie łykam. Dokończyłam robotę ale już w wolniejszym tempie i po emerycku. Tak to jest jak się trzy dni w tyg szlaja a potem chce ogarnac na tip top w dwa, plus dzieciaki szkoła parki i inne cuda:) muszę się poprawić mniej szlajać i więcej w domu. No i młode zrąbać. Jak w wakacje nic nie robiła. W domu tak teraz one nic nie robią. Tak nie będzie. Ja służąca nie jestem.
 
Nie łykam. Dokończyłam robotę ale już w wolniejszym tempie i po emerycku. Tak to jest jak się trzy dni w tyg szlaja a potem chce ogarnac na tip top w dwa, plus dzieciaki szkoła parki i inne cuda:) muszę się poprawić mniej szlajać i więcej w domu. No i młode zrąbać. Jak w wakacje nic nie robiła. W domu tak teraz one nic nie robią. Tak nie będzie. Ja służąca nie jestem.
W pełni rozumiem, ja mojego starszego syna ostatnio nawet do garów zagoniłam, tzn ma swoje obowiązki piec i mycie podłóg ale ostatnio nie wyrabiam przez terrorystkę i musiał pomyć.
 
reklama
Do góry