reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jak to robisz? Naucz mnie, pls Moj placze jak jest sam i lezy. Chyba mi sie "udalo" totalnie rozpuscic i mam dziecko co by siedzialo tylko na raczkach.
Ja do mojego gadam , mówię że ma chwilkę poleżeć bo mama musi zrobić to czy tamto i tyle ile robię tyle do niego coś mówię :)
Dzisiaj leżał na kocu na stole w kuchni a ja myłam okna :) oczywiście tylko od wewnątrz żeby go nie zawiało :)
 
reklama
Jejku współczuję bólu pleców [emoji21] Pewnie odpuść, wszystko jest ważne ale zdrowie najważniejsze, uważaj na siebie i jeżeli możesz zaaplikuj sobie coś na ten ból.

Nie łykam. Dokończyłam robotę ale już w wolniejszym tempie i po emerycku. Tak to jest jak się trzy dni w tyg szlaja a potem chce ogarnac na tip top w dwa, plus dzieciaki szkoła parki i inne cuda:) muszę się poprawić mniej szlajać i więcej w domu. No i młode zrąbać. Jak w wakacje nic nie robiła. W domu tak teraz one nic nie robią. Tak nie będzie. Ja służąca nie jestem.
 
Nie łykam. Dokończyłam robotę ale już w wolniejszym tempie i po emerycku. Tak to jest jak się trzy dni w tyg szlaja a potem chce ogarnac na tip top w dwa, plus dzieciaki szkoła parki i inne cuda:) muszę się poprawić mniej szlajać i więcej w domu. No i młode zrąbać. Jak w wakacje nic nie robiła. W domu tak teraz one nic nie robią. Tak nie będzie. Ja służąca nie jestem.
W pełni rozumiem, ja mojego starszego syna ostatnio nawet do garów zagoniłam, tzn ma swoje obowiązki piec i mycie podłóg ale ostatnio nie wyrabiam przez terrorystkę i musiał pomyć.
 
reklama
Do góry