reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Bartek sam lata do szkoły. Dziś mój kochany synek dziś jak zobaczył że jestem w proszku zrobił sobie śniadaniówkę do szkoły i ululał Mikusia. Cudo nie dziecko ❤❤❤
A co do matki z K. szkoły. To szkoła specjalna jedna z nielicznych na mazowszu i chodzą do niej dzieci z różnych dzielnic. Tu jest jeden chłopiec który mieszka pomiędzy domem naszym tym teraz i tym nowym i mogli by razem chodzić ale ten chłopiec jeździ z przewodnikiem niestety... Także dupa kwas. Jak S. wyleczy się to będzie K. woził a póki co muszę ja. Mój ojciec kaleka matka ma nogę do operacji nawet nie mam sąsiadki co by za darmo go woziła rano... bo ta co ma 6 dzieci by była chętna ale nie za dziękuję ;) a mnie nie stać na to... bo 10 zeta dziennie to akurat śniadanie do szkoly dla obu..
A żeby jeździć z przewoźnikiem musi mieć to oświadczenie?
 
reklama
Tatus sie musi wykazac mloda wczoraj koncertowala jak co wieczor. Wcisnelam ja.mezowi i mowie ja ide sie kapac a ty ja zaczaruj bo mnie juz nie slucha i co???? Padla. Mozna???mozna. Cos mi sie stary miga ostatnoo. Na silke pojechal ale juz mu powiedzialam ze wieczorne pedalowanie z mala go nie ominie. He he...
A mój też coś się miga , codziennie po pracy coś i wraca dopiero koło 20. A wczoraj mu mówię że może by spędził czas z synem to dzisiaj ma wrócić prosto z pracy do domu .
 
Byl bardzo zadowolony i zaskoczony, bo otwarcie oficjalne basenu jest w weekend i nie wiedzial, ze juz jest od wczoraj otwarty basen, a na basen uwielbia jezdzic i czesto jezdzimy po Polsce glownie ze wzgledu na aquaparki. Zawsze jak jestesmy na wakacjach gdzies, to najblizsze musza zostac zaliczone. Powiedzialam, ze zabieram go gdzies i to niespodzianka. Jak podjechalismy pod ten basen, to az skakal na mnie z radosci. A w ogole to przedterminowe otwarcie bylo malo rozreklamowane i bylismy na calym basenie sami i dla nas wlaczali wszystkie atrakcje jakie chcielismy :) hehe
To rewelacja ;)
Fajnie że syn taki zadowolony , wyobrażam sobie tą jego radość :)
 
Faktycznie piękne rzeczy :) te spódniczki na szelkach boskie :)
A sobie jakie konkretnie ? ;) bo też zulsn sukienki na święta i chcę ja kupić w przyszłym miesiącu bo później będzie sporo wydatków.

Ja taka
 

Załączniki

  • Screenshot_20181024-091455.png
    Screenshot_20181024-091455.png
    414,6 KB · Wyświetleń: 130
reklama
Do góry