reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Witaj, rozgościć się.
Niestety z wynikami nie pomogę. Do jutra już tylko chwila. Daj znać po wizycie co mówił lekarz.
Dzięki 🙂🙂 jasne, mam zamiar dzielić się tu wszystkim, dla siebie, ale tez może komuś w podobnej sytuacji do mojej pomoże. Wierzę że wszystko skonczy się dobrze, choć czasami złe myśli przychodzą 😔 tak bardzo pragniemy dzidziusia. Nigdy nie leczyłam się na tarczyce. Jutro endo z usg. Buziaki mamusie 🥰
 
reklama
Ja właśnie dostałam wyniki, hiv, glukoza, mocz itp generalnie wszystko oki 💪
Jedynie TSH 3.161 - niby jest napisane, że norma w I trymestrze jest do 3.18 ale jednak wszędzie czytam, że powinno być max 2.5🥹 no i już mam stresa oczywiście 🙈 na szczęście jutro wizyta u mojej ginekolog :)
 
@Cukinia36 Gratulacje 🙂 oby tak szybko i łatwo jak się udało zleciała Ci ta ciąża 😉. A w międzyczasie ciesz się tym stanem.

@Tinulka miejmy nadzieję, że niedługo nam to minie 🙈


W okolicach 160. Widzę i słyszę. Generalnie w okolicach 8 tygodnia ciąży tętno dziecka jest o wiele szybsze od naszego własnego przez co właśnie łatwo można je rozróżnić. Niestety tutaj nie można wstawić filmiku z telefonu. Chyba, że jestem ślepa i nie widzę takiej opcji 🤔


Dziękuję🤍 też mam taką nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze.
Czyli też się najadłaś strachu 😕. Dlaczego ciąża nie może być taka kolorowa jak w reklamach? No cóż pomarzyć zawsze można 😉

@Hmmmm oj trudna sytuacja. Z drugiej strony nie Twoja wina więc musisz postarać się nie denerwować kiedy będziesz przekazywała swoje wieści. Współczuje niesamowicie przejść jakie mają i podziwiam, że tyle czasu dalej próbują. A nie rozważali ciąży metodą IVF? Dzięki czemu można uniknąć ewentualnych wad genetycznych bo zarodki są przebadane. Jeśli czują, że adopcja ich przerośnie to IVF może być dla nich ogromna szansą żeby mieć dziecko.
niea na to szans. Możesz ewentualnie wstawić filmik na swoje konto YouTube i zaznaczyć żeby nie każdy mógł obejrzeć tylko ten kto ma link :)
 
Ja właśnie dostałam wyniki, hiv, glukoza, mocz itp generalnie wszystko oki 💪
Jedynie TSH 3.161 - niby jest napisane, że norma w I trymestrze jest do 3.18 ale jednak wszędzie czytam, że powinno być max 2.5🥹 no i już mam stresa oczywiście 🙈 na szczęście jutro wizyta u mojej ginekolog :)
będzie dobrze. Tsh podobno swiruje w ciazy. Ważne jest t3,t4 i przeciwciała. Prawdopodnie poszerzy diagnostykę jak u mnie. Chociaż może i nie. Czekam na wieści. Ściskam 🥰🥰
 
Spoczko po to jesteśmy żeby pytać.
W pierwszej ciąży byłam totalnie nieświadoma niczego i żyłam w błogiej nieświadomości. Niczego nie analizowałam, nie szukałam informacji w internecie. Po prostu zaliczyłam że musi być dobrze i na szczęście było. To była moja najwspanialsza ciąża 🙈
Ale teraz też się tam się wszystkiego nie analizować. I tak szczerze do tej pory nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży i będę miał troje dzieci. Normalnie jakiś obłęd 🙈

A no i ciesz się ta ciążą.
Pierwsza ciąża to czas gdzie możesz to celebrować, skupić się na sobie. Odpoczywaj, wykorzystaj ten czas dla siebie.
Kolejna ciąża już jest zupełnie inna, nie ma tyle czasu aby się nią zachwycać i te 9 miesięcy mija zdecydowanie szybciej.
z tym czasem wolnym w pierwszej ciąży to złote słowa... Korzystaj ile możesz @Mama1raz ♥️ Zazdro, że możesz sobie tak leżeć i odpoczywać kiedy chcesz 😂😂😂
 
z tym czasem wolnym w pierwszej ciąży to złote słowa... Korzystaj ile możesz @Mama1raz ♥️ Zazdro, że możesz sobie tak leżeć i odpoczywać kiedy chcesz 😂😂😂
Właśnie korzystam :D . Drzemka po wizycie wleciała 😅 ja jestem jak na tych tik tokach , że robię coś i w sekundę zasypiam 🤷🏽‍♀️
Ja mam tsh 1,4

Dzisiaj jak usłyszałam serduszko to dotarło do mnie , że jestem w ciąży ☺️🫣 że ten maluszek jest w brzuchu .
 
reklama
Spokój jest najważniejszy. Ja się trochę uspokoje po dzisiejszej wizycie jak wszystko będzie w porządku, na tym etapie poroniłam pierwsza ciążę, ale teraz jestem obstawiona nie dość że lekami to jeszcze częstymi wizytami u różnych specjalistów, a i jeszcze myślę o psychologu żeby móc się cieszyć z tej ciąży a nie tylko martwić...
O której masz wizytę ? Czy jesteś już po? :) daj znać 🤞
 
Do góry