reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Carmen, KINDERBUENOO88, Mati78 ile wasze dzieci jedzą mleka modygikowanego? I wiek dziecka mi napiszcie

Mój jutro kończy miesiąc
Robię mu zawsze 90 ml ale zdarza mu się zostawić choć częściej wszystko zjada.
Podaje mu co 3 h. Chyba ze śpi to wtedy jak wstanie.
Jak bardzo marudny to pomiędzy daje cyca
 
Moj tez sie miga jak moze :D a to praca, a to silownia, a to zmeczony. Ale na razie nie naciskam, bo on nie wie jak sie nim zajac. Chcialby sie juz z nim bawic w jakies laskotki, podrzucanie, klocki itp:p dlatego jak podrosnie to juz mu nie odpuszcze :p
Teraz to czasem zabiera go na spacer, polula albo pilnuje jak śpi.
To ja mojego obudziłam w niedzielę po 7 żeby poszedł przewinąć syna i przyniósł mi go do łóżka na karmienie :) dzisiaj ma wrócić zaraz po pracy zająć się małym :) tylko że on też albo by chciał już się z nim bawić a mały jeszcze nie ogarnia albo chce żeby on spał a Franek już nie śpi tyle co na początku :) wręcz przeciwnie w dzień już malutko śpi.
 
My zaraz na spacer bo nie pada, nawet jest troche sloneczka! Musimy naladowac sie spacerowo na caly tydzien, bo od jutra przez tydzien ma u nas lac [emoji17] a wieczorem zostawiamy malego moim rodzicom i lecimy na jakis szoping [emoji4]
Jak ja bym chciała mieć go z kim zostawić :) mieszkam w domu rodzinnym tyle że moi rodzice po rozwodzie i mama z nami nie mieszka , tato czasem go ponosi i pomaga mi jak mam kąpać , wynosi wodę ogarnia wanienkę ale żeby sam z nim został to nie . Teściowa to nawet nie mówię . Także jak chce gdzieś jechać to muszę go zawozić do mamy ale laktator już jest w paczkomacie to mam nadzieję że uda mi się gdzieś wyskoczyć :)
 
Carmen, KINDERBUENOO88, Mati78 ile wasze dzieci jedzą mleka modygikowanego? I wiek dziecka mi napiszcie

Też karmie mm i ciekawa jestem jak jedzą Wasze maluchy. Mój jutro kończy 7 tygodni. Je 120-150. Tylko że wygląda to tak że zje czesc. Trochę aktywności i potem dojada resztę. Albo zje 120 i żeby zasnąć musi dojeść. No musi mieć pod korek. W nocy ma pobudki 2-3 i 5-6. Wtedy zjada około 120
 
reklama
U nas po cudownej nocy, niecudowny dzień

IMG_4743.JPG
 

Załączniki

  • IMG_4743.JPG
    IMG_4743.JPG
    360 KB · Wyświetleń: 306
Do góry