reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moj tez sie miga jak moze :D a to praca, a to silownia, a to zmeczony. Ale na razie nie naciskam, bo on nie wie jak sie nim zajac. Chcialby sie juz z nim bawic w jakies laskotki, podrzucanie, klocki itp:p dlatego jak podrosnie to juz mu nie odpuszcze :p
Teraz to czasem zabiera go na spacer, polula albo pilnuje jak śpi.
 
My zaraz na spacer bo nie pada, nawet jest troche sloneczka! Musimy naladowac sie spacerowo na caly tydzien, bo od jutra przez tydzien ma u nas lac [emoji17] a wieczorem zostawiamy malego moim rodzicom i lecimy na jakis szoping [emoji4]
 
Mlody ma na druga zmiane robimy rano wieczorami wraca o 20 z trenigow i nie ma sily. A rano jest w miare spokojnie jak poplacze to trudno. Lekcje robimy jak mam mloda na rekach. Raz mi mlody powiedzial ze nie moze sie skupic.

Bajdelka tylko spokoj. Wrzuc na luz bo sie wykonczysz.

Kurcze u mnie też różnie z lekcjami. Niby starszy się nie skarży ale widzę że jak.mlody że śpi to lekcje idą ok a jak marudzi albo płacze to już te literki i inne są koślawe
 
reklama
Do góry