reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Chciałabym wyjść z mała po obiedzie na chwile przed dom. Co myślicie?
Kiedy wy pierwszy raz wychodziłyście na dwór?
Wychodz na zdrowie ;) dzień po powrocie ze szpitala wzięłam młodego na 3-godzinny spacer :)

Miałam dziś cudna noc! Trzy pobudki na papu i kima. Do 10 kisilismy w łóżku, młody jadł i kimal na zmianę. Ale wypoczelam!

A tutaj córa próbuje uspokoić rozdartego brata :p
IMG_20180930_103201.jpg
IMG_20180930_103158.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180930_103201.jpg
    IMG_20180930_103201.jpg
    58,9 KB · Wyświetleń: 400
  • IMG_20180930_103158.jpg
    IMG_20180930_103158.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 396
reklama
Witajcie !
U nas wczoraj odwiedzinki były ,kumpele z uczelnii. I oczywiście prezenty.
Trochę prezent nie strzelony. Zawsze wolę jak ktoś się pyta co jest potrzebne bo to wtedy mniej marnowania pieniędzy. Ale każdy ma swoje podejście.
Majka otrzymała Szumusia. Ja na razie nic jej nie włączam bo takiej potrzeby nie ma więc po co. Uspokajam ja cycem lub spiewem:-p
Mechanizm wyciągnięty i ma Misia do tulenia.
 
Chciałabym wyjść z mała po obiedzie na chwile przed dom. Co myślicie?
Kiedy wy pierwszy raz wychodziłyście na dwór?

Jak dla mnie to zależy od pogody. Jednak taki maluch nie ma ustabilizowania termoregulacji. Ja urodziłam 14, 16 wyszłam że szpitala, a 18 było 24 stopnie to wyszłam na pół godziny. Kolejne dni też było ciepło więc wychodziłam i w sumie wychodzimy codziennie. Wybieram najcieplejszy moment dnia.
Pierwsze dzieciaki z forum rodzone w sierpniu miały większe szanse na ładna pogode, niż te z konca;) mi się fartęło, że akurat cały tydzień było ładnie:)
 
Witajcie !
U nas wczoraj odwiedzinki były ,kumpele z uczelnii. I oczywiście prezenty.
Trochę prezent nie strzelony. Zawsze wolę jak ktoś się pyta co jest potrzebne bo to wtedy mniej marnowania pieniędzy. Ale każdy ma swoje podejście.
Majka otrzymała Szumusia. Ja na razie nic jej nie włączam bo takiej potrzeby nie ma więc po co. Uspokajam ja cycem lub spiewem:-p
Mechanizm wyciągnięty i ma Misia do tulenia.
Ja nietrafione prezenty sprzedaje. Tak dostalam kosz na brudne pieluchy, choc prosilam nie kupować. Poszedl w świat.
 
Dzień dobry w niedziele :)

Matka sinusoida się z Wami wita:) druga nocka w domu i spędziliśmy ją na cycu(!!!) było cudownie, leżeliśmy sobie jak w szpitalu, ja byłam pewna ze go przez noc nie zagłodze bo widziałam ile w dzień zjadł i mi się coś w głowie odblokowało:)
Kamil jak wszedł i zobaczył nas na cycu to myślałam, że się popłacze wręcz z radości hehe

Cudowne:)♥️♥️♥️
I ten poprzedni post tez:)
Zobacz, w jakiś sposób poznajcie się na nowo, w nowych okolicznościach.. nie ma miejsca na ściemianie i udawanie. Tacy po prostu jesteście.
Ja po 2 porodzie znów poznaje na nowo męża.. I synka też:)
Urodzilismy razem w piątek wieczorem, mąż był i widział co się że mną działo. Jak krzyczałam .. dotknął główki Klaudii, gdy jeszcze reszta się przeciskała.. W sobotę przyszedł do szpitala z bukietem " dla dziewczynek" od chłopców ( synka tez). Wczoraj minęło 2 tyg, a bukiet ciągle żyje.. dość sporo przyschniety ale jeszcze są żywe kwiatki.. W międzyczasie dostałam inny bukiet od przyjaciółek i tamten już musiałam wyrzucić.. ten jeszcze nie..
 
Goj na drugim zdjęciu dostrzegłam kaftanik niebiesko biały z misiami ode mnie ;) Mikson podobny do Ciebie ;) adell daje cycki na zmianę , z jednego lepiej leci niż z drugiego. Problem w tym chyba że on mi przysypia podczas. Starania dzielna córka, moja dziś od nas uciekła w nocy jak brat dał koncert. Bała się że tak płacze. Ja od dziś sama, mąż do pracy wraca, z tym że on raz na noce raz na dzień. Ja mam skierowanie na morfologię, żelazo, tsh. I np. Jak się załatwiam to czuję ból w dole brzucha, nie wiem co to. Wizytę u gin. 7 listopad. A dziś mój mały 2tyg kończy. Szybko zleciało, dopiero co ze szpitala wróciliśmy.
 
reklama
Wychodz na zdrowie ;) dzień po powrocie ze szpitala wzięłam młodego na 3-godzinny spacer :)

Miałam dziś cudna noc! Trzy pobudki na papu i kima. Do 10 kisilismy w łóżku, młody jadł i kimal na zmianę. Ale wypoczelam!

A tutaj córa próbuje uspokoić rozdartego brata :pZobacz załącznik 903103Zobacz załącznik 903104
Jejku jak patrzę na Miłosza nogi to ma takie już fajne papuśne [emoji12] biedna Weronika z takim bratem rozdarciuchem [emoji23]
 
Do góry