reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja nawet nie mam lekarza dla małej.
Już w dwóch przychodniach nie chcą jej przyjąć, w jednej bo nie ma pediatry a w drugiej bo miejsc nie mają.
Eh. Mówię wam :oo2:
I o ile prywatnie mogę jeździć o tyle żeby zaszczepić to potrzebna jest mi przychodnia z pediatrą. A i na bioderka skierowanie od lekarza trzeba ponoć mieć. Czyli też musi być gdzieś przypisana.
Ja idę prywatnie z nią na te bioderka bo U nas też podobno trzeba długo czekać w przychodni, ale już prywatnie w przychodni to nie .. Tylko muszę zadzwonić i umówić w poniedziałek się tym zajmę..
 
reklama
Ja nawet nie mam lekarza dla małej.
Już w dwóch przychodniach nie chcą jej przyjąć, w jednej bo nie ma pediatry a w drugiej bo miejsc nie mają.
Eh. Mówię wam :oo2:
I o ile prywatnie mogę jeździć o tyle żeby zaszczepić to potrzebna jest mi przychodnia z pediatrą. A i na bioderka skierowanie od lekarza trzeba ponoć mieć. Czyli też musi być gdzieś przypisana.
Jak to?? Do rejonowej MUSZĄ zapisać... co w ogóle znaczy BRAK MIEJSCA
 
Dzień dobry w niedziele :)

Matka sinusoida się z Wami wita:) druga nocka w domu i spędziliśmy ją na cycu(!!!) było cudownie, leżeliśmy sobie jak w szpitalu, ja byłam pewna ze go przez noc nie zagłodze bo widziałam ile w dzień zjadł i mi się coś w głowie odblokowało:)
Kamil jak wszedł i zobaczył nas na cycu to myślałam, że się popłacze wręcz z radości hehe
 
Dzień dobry w niedziele :)

Matka sinusoida się z Wami wita:) druga nocka w domu i spędziliśmy ją na cycu(!!!) było cudownie, leżeliśmy sobie jak w szpitalu, ja byłam pewna ze go przez noc nie zagłodze bo widziałam ile w dzień zjadł i mi się coś w głowie odblokowało:)
Kamil jak wszedł i zobaczył nas na cycu to myślałam, że się popłacze wręcz z radości hehe
Brawo! W domu najlepiej, masz tylko jedno dziecko więc możesz poświęcić mu jak największej swojego czasu, możecie leżeć w łóżku nawet cały dzień nikt cie goni i nie pospiesza, nie musisz robić rzeczy takich jakich ja np muszę.... Gratuluję
 
A w jakiej pozycji ja karmisz??
Miki już coraz mniej ulewa co mnie mega cieszy ale zauważyłam ze jak karmimy się leżąc to częściej to mleko plynie noskiem...
@GoJ mi najwygodniej karmić ją na leżąco. U nas noskiem nie płynie, ja ją nakarmie i wiem że jest najedzona, ona nadal szuka przy tym się pręży bo nie może cyca znaleźć i za chwilę chlusta mlekiem.
Poranna witaj zmiano...

Dziecko mi dorośleje. Od 21:30 do 0:30 i do 5:00 śpi. Z czego o 0:30 pociumał z 5 minut? Tyle co ulżyć cyckowi... Tak to można funkcjonować.
Za to teraz po pielusze i pierwszym cycaniu czkawka. Wylewanko nosowo ustne. Darcie bo wredna matka śmiała dotknąć książęcego noska gruszką by nie forkotało... Wyginki przy. cycku bo dokarmiamy się i to z cycka który jest nielubiany a matka cham chce w nim rozbujac laktacje jak w cycku numer jeden bo matka w przeciwieństwie do syna lubi oba cyce i chce miec je w miare symetryczne szczególnie gdy oklapną jak dwa omlety i zacznę zwijać je w rulon...


Od wczoraj łapie mnie ból dość ostry mocno nieprzyjemny jak prawy jajnik/biodro i nie wiem co to. Jelitko? Czy może jajniki?? A nie daj Bóg wyrostek?? Abo jaki nerwoból??

W ogóle pora do ginusia się zapisać bo to ze dwa tygodnie wstecz a mnie został tydzień połogu. Ciekawe czy da mi skierowanie na krew i mocz bo interesuje mnie jak mój białko/krwinkomocz i moja anemia....
Zobacz załącznik 903038 Zobacz załącznik 903039
Jejku jakie on ma oczy wielkie, ale jak śpi to Aniołek [emoji5][emoji5][emoji5][emoji16]
Ja nawet nie mam lekarza dla małej.
Już w dwóch przychodniach nie chcą jej przyjąć, w jednej bo nie ma pediatry a w drugiej bo miejsc nie mają.
Eh. Mówię wam :oo2:
I o ile prywatnie mogę jeździć o tyle żeby zaszczepić to potrzebna jest mi przychodnia z pediatrą. A i na bioderka skierowanie od lekarza trzeba ponoć mieć. Czyli też musi być gdzieś przypisana.
Jejku współczuję Ci z tymi lekarzami, mam nadzieję że w końcu znajdziesz pediatre dla małej...

A ja zauważyłam że moja jak ja jest ciepło lubna, zawinąć, owinąć, nakryć i tak może spać.
1538288435635.jpg
 

Załączniki

  • 1538288435635.jpg
    1538288435635.jpg
    875,2 KB · Wyświetleń: 354
Dzień dobry w niedziele :)

Matka sinusoida się z Wami wita:) druga nocka w domu i spędziliśmy ją na cycu(!!!) było cudownie, leżeliśmy sobie jak w szpitalu, ja byłam pewna ze go przez noc nie zagłodze bo widziałam ile w dzień zjadł i mi się coś w głowie odblokowało:)
Kamil jak wszedł i zobaczył nas na cycu to myślałam, że się popłacze wręcz z radości hehe
Cudownie [emoji5] cycujcie jak najwięcej
 
A z takich miłych rzeczy to 1 października mamy rocznicę z chłopem bycia razem
Ale że jedzie jutro to dziś obchodzimy .
Dostałam bukiet kwiatów i wino bezalkoholowe jako akompaniament do filmu wieczornego :p
12 lat razem
Wszystkiego najlepszego. Jak najwięcej wspólnych chwil i takich rocznic:)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Nie miałam jak zajrzeć wczoraj bo gości mieliśmy cały dzień. Tzn jednych, ale od 10 do 17. Młoda taki cyrk zrobiła wieczorem, że nie szło jej uspokoić. W końcu padła zmęczona.

Miłego dnia:)

Dareczka trzymaj się.. to już kwestia dni/ godzin. Trzymam kciuki i melduj nam co się dzieje:*
 
Do góry