reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

My wyszlismy w 6 dobie, ale glownie przez to ze bylismy dluzej w szpitalu. Dzisiaj piekna pogoda i az zal, ze zostajemy w domu ale mlody zakatarzony :(
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie , czy my po porodzie możemy korzystać z sauny ?? Mam w domu i nie musze nigdzie jeździć Ale obawiam się czy mi nie zaszkodzi ..
 
Witajcie !
U nas wczoraj odwiedzinki były ,kumpele z uczelnii. I oczywiście prezenty.
Trochę prezent nie strzelony. Zawsze wolę jak ktoś się pyta co jest potrzebne bo to wtedy mniej marnowania pieniędzy. Ale każdy ma swoje podejście.
Majka otrzymała Szumusia. Ja na razie nic jej nie włączam bo takiej potrzeby nie ma więc po co. Uspokajam ja cycem lub spiewem:-p
Mechanizm wyciągnięty i ma Misia do tulenia.
Moja płacze jak próbuje jej śpiewać ;) nie może słuchać mojego głosu haha
 
DOROBIŁAM SIĘ!
Koło 11:00 źle się poczułam. Myślałam że się zdrzemnę. ale serce tłukło mdłości parcie na dwójkę Suchość w ustach. Zmierzyłam ciśnienie 142/86 takie kurde jak przy porodzie... Matka dała mi potas i kubek melisy. Ryczeć mi się chcę bo jak wiecie panicznie (paranoicznie) boję się o swoje życie i takie odchylenia mnie dobijają... Mam nadzieję że to przemęczenie... odwodnienie... i że mi minie i że nie ma związku z kującym bólem z prawej strony brzucha...
 
reklama
Do góry