reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Co do ubierania. Ja Mikołaja ubieram cieplej niż normalnie bym ubierała dziecko bo Miki szybko się wychładza. Np. dziś długie body i spodnie... i skarpetki. Jak wieje to cienka czapka. W wózku mam rożek i kocyk na wrazie gdyby było mu chłodno. Sprawdzam na karku i odpowiednio przykrywam lub odkrywam.
 
reklama
@KINDERBUENOO88 jak Twoje testowanie nowych miejsc?
Co do zmiany zycia po urodzeniu dziecka.
Dla mnie jest to zmiana o 180st. Mysle, ze dla dziewczyn, ktore maja kolejne dziecko zmiana nie jest tak zasadnicza. Na razie sukcesem jest 30 min.spacer po pobliskim parku :).
Czy slyszalyscie, zeby w Polsce/W-wie dzialaly kluby mam? Kolezanka chodzila na takie spotkania w Austrii i b.sobie chwalila. Moze jakies "kregi"chustonoszenia albo kp? Potrzebuje kontaktu z ludzmi. Kolezanki i rodzina pracuja, na razie mam m.w domu, ale za tydzien zostane sama z dzieckiem, a ja jestem osoba towarzyska. Telefon to malo.
Idź na plac zabaw zaraz bedziesz miała koleżanek po kokardki ;)
 
Oj nie dziwię sie! Przeprowadzka, dwójka dzieci szkolnych (we wrześniu) plus noworodek, to musi być hardcore...
Przeprowadzka póki co tylko w głowie ;) hardcore będzie po podpisaniu umowy :)
Bartek sam do szkoły bryka więc poza stresem moim jest ok. Woze tylko Kacpra. Odbieram obu póki co. Najgorsze są poranki przed wyjściem z domu...
 
@KINDERBUENOO88 jak Twoje testowanie nowych miejsc?
Co do zmiany zycia po urodzeniu dziecka.
Dla mnie jest to zmiana o 180st. Mysle, ze dla dziewczyn, ktore maja kolejne dziecko zmiana nie jest tak zasadnicza. Na razie sukcesem jest 30 min.spacer po pobliskim parku :).
Czy slyszalyscie, zeby w Polsce/W-wie dzialaly kluby mam? Kolezanka chodzila na takie spotkania w Austrii i b.sobie chwalila. Moze jakies "kregi"chustonoszenia albo kp? Potrzebuje kontaktu z ludzmi. Kolezanki i rodzina pracuja, na razie mam m.w domu, ale za tydzien zostane sama z dzieckiem, a ja jestem osoba towarzyska. Telefon to malo.
Na pewno sa poszukaj na grupach na Facebooku.
Albo nawet napisz posta na jednej z takich grup.:blink:
 
ROSNĘ
inCollage_20180916_155234206.jpg
 

Załączniki

  • inCollage_20180916_155234206.jpg
    inCollage_20180916_155234206.jpg
    539,6 KB · Wyświetleń: 481
Co do ubierania. Ja Mikołaja ubieram cieplej niż normalnie bym ubierała dziecko bo Miki szybko się wychładza. Np. dziś długie body i spodnie... i skarpetki. Jak wieje to cienka czapka. W wózku mam rożek i kocyk na wrazie gdyby było mu chłodno. Sprawdzam na karku i odpowiednio przykrywam lub odkrywam.
To ja małą dzisiaj tak samo ubrałam - body na długi rękaw, spodenki i kocyk na to. Zawsze można odkryć/przykryć.
 
@KINDERBUENOO88 jak Twoje testowanie nowych miejsc?
Co do zmiany zycia po urodzeniu dziecka.
Dla mnie jest to zmiana o 180st. Mysle, ze dla dziewczyn, ktore maja kolejne dziecko zmiana nie jest tak zasadnicza. Na razie sukcesem jest 30 min.spacer po pobliskim parku :).
Czy slyszalyscie, zeby w Polsce/W-wie dzialaly kluby mam? Kolezanka chodzila na takie spotkania w Austrii i b.sobie chwalila. Moze jakies "kregi"chustonoszenia albo kp? Potrzebuje kontaktu z ludzmi. Kolezanki i rodzina pracuja, na razie mam m.w domu, ale za tydzien zostane sama z dzieckiem, a ja jestem osoba towarzyska. Telefon to malo.
Na pewno w Warszawie jest klub mam i nie jeden,,nawet w Pruszkowie jest.

Co do kolezanek z placu zabaw, to mi sie nie udalo znaleźć,.choc syn prawie 3 lata.
 
reklama
Do góry