reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tak u mnie też po 7.
Ale odwagi nie mam by tam spojrzeć .
Niby mało nacięta i 6 szwów ale jakiś lekki stresuj jest. Poleciła mi na gojenie preparat Szustak.
To ja czekam właśnie na tą środowiskową i mam nadzieję że mi zdejmie te szwy .
Ja nie mogłam się powstrzymać i musiałam tam popatrzyć lusterkiem .
 
reklama
@KINDERBUENOO88 tak na spokojnie, i to cały czas na wprost na plecach, jakieś wygodne to łóżko, bo w domu tak długo nie poleze :) grzywka i końcówki tez podcięte, dzisiaj misja stopy i chyba walnę sobie czerwień na nich :)
Dzisiaj u mnie 37+0
Noc u mnie tez lepsza, napiłam się trzy łyki mleka przed snem i zgaga papa:) wstawałam na siku i budziły mnie bóle miesiączkowe połączone z twardym brzuchem, zreszta wczoraj tak miałam większość dnia, ale wraz z porankiem te bóle odeszły, wiec chyba to nie były skurcze, ja nie znam chyba swojego ciała :D przy drugim razie będę mądrzejsza haha
To ja też się zapisze na te rzęsy skoro jakoś da radę wylezec [emoji6]a co tam, czas zrobić sobie jakąś przyjemność.. Prawie 9 miesięcy nie byłam u fryzjera i kosmetyczki , także najwyższa pora się jakoś upiekszyc [emoji16]
 
Dziewczyny dziś koniec.. dostaje właśnie ostania dawkę celestonu .. wczoraj cały dzień zero stresu przed operacją ale dziś trochę pękam... Zasnąć nie mogłam od 22 do pierwszej w nocy się kręciłam.. dobrze że są tu fajne położne i jak mnie zobaczyły że do nich wróciłam załatwiły mi sale jednoosobowa i nikt mi nie przeszkadza :)
Dziś dzień na który czekałam tyle miesięcy, dam znaka jak się ogarnę po wszystkim..
Trzymam kciuki i czekamy na wiadomość :) nareszcie nie będziesz się już tak męczyła okropnie .
 
Doradzcie dziewczyny.
Mam codziennie większe krwawienie z hemoroidow. Dziś miałam ciężką noc, więc jestem już po dwóch drzemkach i jako że od kilku dni się oczyszczam to kilku 2-kach i teraz właśnie wstałam i znów krew przy podcieraniu. Teraz patrzę, że prześcieradło i kołdra też zabrudzone(śpię bez majtek). Chyba chloe.chloe polecała tu konkretne leki na to. Mam zapisane. Zaraz wykupię. Nie powiem ginowi, bo po pierwsze już wie i zero reakcji. Inna rzecz mnie martwi. To że to się pogarsza znaczy, że mam gorszy stan odbytu itd ale czy świadczy też o krzepliwości? Boję się, że przy cc za tydzień znów jakiś krwotok zaliczę.
Ja bym jednak to gdzieś skonsultowała (może poradnia proktologiczna)? Żylaki odbytu mogą pęc, a wtedy jest problem. Najlepiej jakby ktoś to obejrzał.
 
U mnie super. Szewki zdjęte, wszystko z podwoziem ok. Młody je, śpi i sra z przewagą pierwszego i ostatniego. Weronika zakochana w młodszym bracie. Do zgubienia zostało minimum 10 kg, ale nie mam czasu jeść, to zleci [emoji14] koleżanka z sali, której pomagałam w kp, codziennie zdaje relacje - jest super! Mały kurczaczek nabiera ciałka ;)
Mój indyk też nabiera ciałka. Gruuuuubaaaaaas!Zobacz załącznik 895495Zobacz załącznik 895496Zobacz załącznik 895497
Śliczny okruszek [emoji7]nie można się napatrzec [emoji4]
 
No to z tą sala to dobra sprawa, nikt się nie kreci , tylko ja chodzę na siku i tylko ja się kręcę ;) po za tym wc mam zaraz przy drzwiach .. dziewczyny wiedzą że ja cierpię przez te nerki i mnie nawet same nie męczą i nie budzą w nocy na te badania...a jak juz to robią to delikatnie..
Kurcze wczoraj dzwonię do mojej kluski z informacją że jutro będzie miała siostrę a ona że właśnie jej się śniło że umarłam w szpitalu.. i płakała przez sen a ja do niej właśnie dzwonię ..
Teraz cały czas myślę i tym śnie ..
Mam nadzieję że będzie wszystko ok podczas operacji i Zuza i ja damy radę ..
Moja babcia mówi że jak się śni że ktoś umarł to właśnie będzie długo żył :)
A babcia wie co mówi :)
 
U mnie super. Szewki zdjęte, wszystko z podwoziem ok. Młody je, śpi i sra z przewagą pierwszego i ostatniego. Weronika zakochana w młodszym bracie. Do zgubienia zostało minimum 10 kg, ale nie mam czasu jeść, to zleci [emoji14] koleżanka z sali, której pomagałam w kp, codziennie zdaje relacje - jest super! Mały kurczaczek nabiera ciałka ;)
Mój indyk też nabiera ciałka. Gruuuuubaaaaaas!Zobacz załącznik 895495Zobacz załącznik 895496Zobacz załącznik 895497
Cudowny.. I już taki pucio:)
 
Hej !;) Wyspałam się jak nigdy i nic mnie nie boli. Wstaje z łóżka i jeśli dobrze pójdzie to wybieramy się z mężem dziś do kina. Tak na zrelaksowanie. W planach mam dziś zrobic krokiety z warzywami. Zobaczymy co mi wyjdzie. Czuje jakiś przypływ energii.

Jestem głodna jak wilk [emoji191][emoji191][emoji191]
Faktycznie podejrzany ten nagły przypływ energii [emoji16]może się coś ruszy [emoji6]
 
reklama
Taki piękny opis , że się rano poplakalam [emoji85] takie oczekiwanie na własne dziecko to jest coś niesamowitego, ja czasami nie potrafię w to uwierzyć że zostanę mamą. , dopóki nie zobaczę jej na własne oczy A tak nie wiele zostalo. Trzymam kciuki żeby poszło nam gładko i bez bólu [emoji16]
Mi też się wydawało to nierealne póki go nie zobaczyłam :) już niedługo i Ty poznasz swoją kruszynkę :)
Mnie chyba ogarnął baby blues i wczoraj sobie płakałam patrząc na syna bo taki piękny :)
 
Do góry