reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć laski, ja ogarnęłam dzieci do szkoły potem u teściowej i szwagierki zaliczyłam kawę, pojechałam na zakupy, byłam w Biedronce i Uwaga! wody mi nie odeszły [emoji23] teraz mam zamiar wziąć nastawić, zupke dziś ogórkowa [emoji16] A tak to oprócz że kręgosłup dziś nie daje znaku to te parcie na pęcherz jak było tak jest [emoji37][emoji37][emoji37][emoji37]
 
U mnie super. Szewki zdjęte, wszystko z podwoziem ok. Młody je, śpi i sra z przewagą pierwszego i ostatniego. Weronika zakochana w młodszym bracie. Do zgubienia zostało minimum 10 kg, ale nie mam czasu jeść, to zleci [emoji14] koleżanka z sali, której pomagałam w kp, codziennie zdaje relacje - jest super! Mały kurczaczek nabiera ciałka ;)
Mój indyk też nabiera ciałka. Gruuuuubaaaaaas!Zobacz załącznik 895495Zobacz załącznik 895496Zobacz załącznik 895497

Ale podobny do Ciebie!:)
 
U mnie super. Szewki zdjęte, wszystko z podwoziem ok. Młody je, śpi i sra z przewagą pierwszego i ostatniego. Weronika zakochana w młodszym bracie. Do zgubienia zostało minimum 10 kg, ale nie mam czasu jeść, to zleci [emoji14] koleżanka z sali, której pomagałam w kp, codziennie zdaje relacje - jest super! Mały kurczaczek nabiera ciałka ;)
Mój indyk też nabiera ciałka. Gruuuuubaaaaaas!Zobacz załącznik 895495Zobacz załącznik 895496Zobacz załącznik 895497
Aaaa chyba się zakochałam [emoji7][emoji7][emoji23][emoji23][emoji23] a tak na serio cudowny ten Twój indyczek [emoji7][emoji8]
 
Doradzcie dziewczyny.
Mam codziennie większe krwawienie z hemoroidow. Dziś miałam ciężką noc, więc jestem już po dwóch drzemkach i jako że od kilku dni się oczyszczam to kilku 2-kach i teraz właśnie wstałam i znów krew przy podcieraniu. Teraz patrzę, że prześcieradło i kołdra też zabrudzone(śpię bez majtek). Chyba chloe.chloe polecała tu konkretne leki na to. Mam zapisane. Zaraz wykupię. Nie powiem ginowi, bo po pierwsze już wie i zero reakcji. Inna rzecz mnie martwi. To że to się pogarsza znaczy, że mam gorszy stan odbytu itd ale czy świadczy też o krzepliwości? Boję się, że przy cc za tydzień znów jakiś krwotok zaliczę.
 
@KINDERBUENOO88 tak na spokojnie, i to cały czas na wprost na plecach, jakieś wygodne to łóżko, bo w domu tak długo nie poleze :) grzywka i końcówki tez podcięte, dzisiaj misja stopy i chyba walnę sobie czerwień na nich :)
Dzisiaj u mnie 37+0
Noc u mnie tez lepsza, napiłam się trzy łyki mleka przed snem i zgaga papa:) wstawałam na siku i budziły mnie bóle miesiączkowe połączone z twardym brzuchem, zreszta wczoraj tak miałam większość dnia, ale wraz z porankiem te bóle odeszły, wiec chyba to nie były skurcze, ja nie znam chyba swojego ciała :D przy drugim razie będę mądrzejsza haha
 
U mnie super. Szewki zdjęte, wszystko z podwoziem ok. Młody je, śpi i sra z przewagą pierwszego i ostatniego. Weronika zakochana w młodszym bracie. Do zgubienia zostało minimum 10 kg, ale nie mam czasu jeść, to zleci [emoji14] koleżanka z sali, której pomagałam w kp, codziennie zdaje relacje - jest super! Mały kurczaczek nabiera ciałka ;)
Mój indyk też nabiera ciałka. Gruuuuubaaaaaas!Zobacz załącznik 895495Zobacz załącznik 895496Zobacz załącznik 895497
Śliczny Twoj "Indyczek "[emoji7]
 
Na patologie nie ma miejsc, przy mnie odprawily jedna dziewczynę.
Przyjmowała mnie dr andruszczyk czy jakoś tak.
Ja już po cc w trybie pilnym bo od wczoraj dodatkowo znikły wody.

Oliwka 2160cm, 49cm, 10punktow.
Widzialam ja dosłownie 2 minutki, leży w inkubatorze robią wszystkie badania, podają trochę tlenu bo saturacja niby jest ok ale nie raz spada.

Jest bardzo bardzo malutka i śliczna [emoji7]
Po wymiarach to faktycznie kruszynka :)
Gratulacje i oby jak najszybciej malutka była z Tobą :)
 
reklama
Do góry