reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja dziś też się poryczałam... zjadłam czekoladę po która specjalnie wyszłam z domu i trochę lepiej. Bycie jedyną kobietą w gosp. domowym nie jest łatwe...
Obiad robię.
Muszę do ZGNu zadzwonić ale dziś mam ochotę unikać ludzi. Zwinąć się w kłębek...

Aa może będę dobre wieści i nabierzesz powera? Na placz po porodzie tez trzeba dać sobie czasu.. ściskam.
 
reklama
Dzisiaj sąsiadka moja uświadomiła mi że na naszej wiosce w tym roku urodziło się już 4 dzieci sami chłopcy i w tym jej synek z 23 czerwca, moja Julka będzie najprawdopodobniej jedyną dziewczyną z tego rocznika ale sam fakt że 5 dzieci z jednej wioski w jednym roku to chyba jakiś rekord, a wiocha duża nie jest....
No proszę proszę, a jaka z sąsiadki encyklopedia wiedzy o tym co się dzieje w wiosce :D
 
reklama
Do góry