reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry :)
My już od wczoraj w domu. Od razu człowiek lepiej sie czuje.
Dalej karmię piersią. Chyba z dobrym skutkiem. Martyna grzeczne dziecko, śpi, je, mało płacze. Lubi się przytulać.
Przyszedł nawał mleczny, sutki trochę poranione, ale goją się ładnie. Rana już prawie nie boli.


Co do szpitali to nie wiem, po co są te audyty, kontrole, jak i tak takie paskudne sytuacje mają miejsce.

@StarAnia przytulam Cię mocno.
 
reklama
Dzień dobry :)
My już od wczoraj w domu. Od razu człowiek lepiej sie czuje.
Dalej karmię piersią. Chyba z dobrym skutkiem. Martyna grzeczne dziecko, śpi, je, mało płacze. Lubi się przytulać.
Przyszedł nawał mleczny, sutki trochę poranione, ale goją się ładnie. Rana już prawie nie boli.


Co do szpitali to nie wiem, po co są te audyty, kontrole, jak i tak takie paskudne sytuacje mają miejsce.

@StarAnia przytulam Cię mocno.
Seremida super że już w domu jesteście [emoji5]
 
A Goj jak samopoczucie? Chloe już Cię tam lekarz przyjął? Ktg było?
Bylam na ktg. Wg poloznej Miroslawy mam zla technike lezenia :(. Kazala mi sie oprzec o sciane- ja jej, ze mi niewygodnie...ona, ze leze na brzuchu... no brak slow. Lezec nie umiem. Nadal czekam na wizyte u lekarza, zebym wiedziala, ze bedzie taki cyrk to wczoraj bym z marszu zostala. Nie przyszlo mi do glowy, ze tak bedzie.
 
Bylam na ktg. Wg poloznej Miroslawy mam zla technike lezenia :(. Kazala mi sie oprzec o sciane- ja jej, ze mi niewygodnie...ona, ze leze na brzuchu... no brak slow. Lezec nie umiem. Nadal czekam na wizyte u lekarza, zebym wiedziala, ze bedzie taki cyrk to wczoraj bym z marszu zostala. Nie przyszlo mi do glowy, ze tak bedzie.
Jak leżałam w szpitalu to jedna jedyna położna , która zalazla mi za skórę , położyła mnie na wznak. Przychodzila sprawdzać co i jak. Po pół godzinie stwierdziła ,że źle leżę i co ja robię ? No a sama mnie tak położyła [emoji16][emoji16][emoji16]
Potem przełożyła mnie na boczek i chyba leżałam z 15 minut [emoji16][emoji16][emoji16]
 
To ja leżę wyłącznie na wznak :) jak mi na ktg kazali na lewym boku, to myślałam ze zwymiotuje od zgagi :)
Mi w każdej pozycji jest źle na wznak kręgosłup dokucza a na bokach to biodra bolą [emoji39] a jak siedzę to zaś kość ogonowa dokucza [emoji12] nie mogę się doczekać jak urodze i położę się na brzuchu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry