reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej. My nadal w szpitalu i raczej tak zostanie. Bilirubina spada powoli, teraz czekamy na wyniki z dzisiaj, ale lekarz mówi, że nawet jak będzie ok, to chce jeszcze kontrolować do jutra, ze względu na konflikt grup krwi. Oczywiście siedzę i płacze, bo jutro Weronika ma urodziny :( to już będzie tydzień. Oprócz tego mały ok. Waży 3780, je, śpi, robi kupy, czasem się podziwi trochę i tyle.
Dokarmiam dzieciaczka z sali, bo biedaczek przenoszony i z żółtaczka nie potrafi maminej laktacji rozbujać i laktacji. Więc pracujemy z jego mama laktatorem, ale przy okazji dostaje też moje mleczko od dzisiaj zeby troszkę masy nabrał i miał siłę ssać.
Baby blues przeradza się w depresję chyba. Zobacz załącznik 893970
Same słodziaki [emoji4]
 
reklama
Bylam na ktg. Wg poloznej Miroslawy mam zla technike lezenia :(. Kazala mi sie oprzec o sciane- ja jej, ze mi niewygodnie...ona, ze leze na brzuchu... no brak slow. Lezec nie umiem. Nadal czekam na wizyte u lekarza, zebym wiedziala, ze bedzie taki cyrk to wczoraj bym z marszu zostala. Nie przyszlo mi do glowy, ze tak bedzie.

A bo niektóre to wogole wyżej sraja niż d maja. Jak to ludzie ... szkoda tylko ze nie pomyślą o tym jak się czuje ciężarna w takiej sytuacji ...
 
To chyba mój Franio będzie pierwszy z września :) urodzony kilka minut po 1 , 3250 gr i 54 cm długi :) jutro dodam wam zdjęcie i napisze coś więcej :)
Gratulacje :) proboje was dziewczyny nadrobic, ale nie wiem czy dam rade. maly wisi na cycku po 1,5 h albo lepiej i jak na chwile sie kladzie to jest maz albo musze sie ogarnac. Lekarze mowia, ze wszystko ok wieic prawdopodobnie jutro wychodzimy. Zoltaczki nie mial. Szczepien jeszcze nie mial. W dzien wypisu bedzie mial badania zrobione i jak wyjda ok to zrobia mu szczepienia czyli wszystko jak chcialam. Ogolnie jestem zadowolona z opieki w szpitalu i warunkow, takze polecam brodno. Zdjecie Borysa po 1,5 h karmienia
 

Załączniki

  • 20180902_150340.jpg
    20180902_150340.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 220
Gratulacje :) proboje was dziewczyny nadrobic, ale nie wiem czy dam rade. maly wisi na cycku po 1,5 h albo lepiej i jak na chwile sie kladzie to jest maz albo musze sie ogarnac. Lekarze mowia, ze wszystko ok wieic prawdopodobnie jutro wychodzimy. Zoltaczki nie mial. Szczepien jeszcze nie mial. W dzien wypisu bedzie mial badania zrobione i jak wyjda ok to zrobia mu szczepienia czyli wszystko jak chcialam. Ogolnie jestem zadowolona z opieki w szpitalu i warunkow, takze polecam brodno. Zdjecie Borysa po 1,5 h karmienia

Super !!!!
 
reklama
Do góry