reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A i tak mmie wyczyscili przy cc, ze jest trzecia doba a ja juz w ogole nie krwawie. Nic. Nawet nie zakladam majtek zeby rana sie wietrzyla :)
Szczesciara
Chociaż nie powiem moja doba czwarta i tyle co brudzi
Ale znając moje poprzednie CC to wrócę do domu będzie dużo ruchu spacery z wózkiem to znów będzie oczyszczać sie
 
Witam się we wrześniu. Ja jakoś tam żyje. Młody super za to. Ja się kłuje. Mam wyższe ciśnienie pewnie przez to ale nie panikuje. Dziś łeb mnie nie boli , ale zimne poty jakieś cała noc. Już druga. Normalnie masakra myśle czy to po porodzie czy po tych zastrzykach. Noc w miarę przespana. Schodzę na dół a chłop myje okna [emoji23] no i latał za mną jak za księżniczka. Dziecko mi prawie wyrywa żeby nosić bawić i wogole. Szkoda ze cycka nie ma ... w nocy :) bo ja lubię cyckowac ale w nocy mógłby się zamienić. I kompementy cuda wianki ... ha ha jeszcze musi poczekać .... [emoji4] dziś ładna pogoda to może nasze dziecko się wywietrzy coś więcej .... a i nie wierzcie w to ze 10 pampersow na dzień. Może u noworodka bo jak się zaczną te rzadkie żółte kupy cyckowe to powiem ze u mnie pół paczki zerówek dziennie idzie. Koło 15 [emoji23]
U mnie na razie jedna/ dwie pieluchy na dzien, bo kupa raz dziennie i siku prawie wcale, ale pytalam neonatolog to powiedziala, ze to jest ok a jak robi 12 kup dziennie to tez dobrze.
 
Gratulacje :) proboje was dziewczyny nadrobic, ale nie wiem czy dam rade. maly wisi na cycku po 1,5 h albo lepiej i jak na chwile sie kladzie to jest maz albo musze sie ogarnac. Lekarze mowia, ze wszystko ok wieic prawdopodobnie jutro wychodzimy. Zoltaczki nie mial. Szczepien jeszcze nie mial. W dzien wypisu bedzie mial badania zrobione i jak wyjda ok to zrobia mu szczepienia czyli wszystko jak chcialam. Ogolnie jestem zadowolona z opieki w szpitalu i warunkow, takze polecam brodno. Zdjecie Borysa po 1,5 h karmienia

Cudo.. bardzo się cieszę że u was dobrze.
 
Gratulacje :) proboje was dziewczyny nadrobic, ale nie wiem czy dam rade. maly wisi na cycku po 1,5 h albo lepiej i jak na chwile sie kladzie to jest maz albo musze sie ogarnac. Lekarze mowia, ze wszystko ok wieic prawdopodobnie jutro wychodzimy. Zoltaczki nie mial. Szczepien jeszcze nie mial. W dzien wypisu bedzie mial badania zrobione i jak wyjda ok to zrobia mu szczepienia czyli wszystko jak chcialam. Ogolnie jestem zadowolona z opieki w szpitalu i warunkow, takze polecam brodno. Zdjecie Borysa po 1,5 h karmienia
Śliczny chłopczyk z tego Borysa :) super, że wszystko jest tak, jak chciałaś :)
A i tak mmie wyczyscili przy cc, ze jest trzecia doba a ja juz w ogole nie krwawie. Nic. Nawet nie zakladam majtek zeby rana sie wietrzyla :)
Mnie ładnie wyczyścili i dodatkowo podczas zabiegu miałam krwawienie większe to podali mi lek na zatrzymanie. Także przy większym wysiłku coś tam jest, ale mało. W szpitalu to aż lekarza pytałam czy to na pewno ok.
 
Jak tam chloe? Mirosława już Ci dała spokój? ;) Aniabrz jak się czujesz dziś? Mi ani na boku ani na plecach nie wygodnie, ja to max 15min wylezalabym pod tym ktg bo zaraz siku mi się chce :/
Dzisiaj nic! Normalnie jak reka odjal. Znowu ciaza bez zarzutow bez jakichkolwiek objawów;( tyle tylko ze jak bylismy kupic tusz do drukarki to mezu musial ganiac a ja wysiadka pod sama galeria i wsoadka w tyn samym miejscu normalnie dwa ktoki i ja sil nie mialam.
A u Ciebie jak dzis ??
 
reklama
Do góry