reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ratunku. Muszę się komuś wyżalić to może mi trochę ulży. Od piątku czuje się fatalnie. Myślałam że to przez tą duchotę ale teraz jest ok a ja dalej ledwo żyje. Nie wiem czy wam się w kolejkę z porodem nie wbije bo wy coś się nie możecie rozpakować ja wczoraj przez godzinę miałam skurcze co 3min już się do szpitala zbierałam ale zaczęły być coraz zarziej i zrezygnowałam. Martwi mnie to że bardzo słaba jestem nie mogę ustać na nogach dłużej niż 10min bo mam mroczki przed oczami. W dodatku od wczoraj mam biegunkę i mdłości i ból w stawach. Nie wiem czy to nie jakiś wirus mnie dopadł i tak męczy. A mała ma normalnie ADHD tak się wierci że mi zaraz skóra koło pępka strzeli i cesarka sama się wykona. Bolą mnie dzisiaj nawet włosy :( :( :(
Podjedź na IP
 
reklama
Mnie młody dziś coś pcha się w kanał i rozpiera strasznie. Nie kopue stricte tylko tak jakby odpycha żeby się wepchnąć... a teraz walczę bo zjadłam śniadanie i mi tak strasznie niedobrze a wolałabym nie zwracać...


U Nas wiaterek i chłodno wczoraj patrzyłam pogodę to do piątku poniżej 30° burzowo i deszczowo momentami. Także jestem za. Może 15 pójdziemy na paradę WP choć samoloty i tak będę miała nad blokiem ale resztę by chłopcy mogli zobaczyć...
 
Ratunku. Muszę się komuś wyżalić to może mi trochę ulży. Od piątku czuje się fatalnie. Myślałam że to przez tą duchotę ale teraz jest ok a ja dalej ledwo żyje. Nie wiem czy wam się w kolejkę z porodem nie wbije bo wy coś się nie możecie rozpakować ja wczoraj przez godzinę miałam skurcze co 3min już się do szpitala zbierałam ale zaczęły być coraz zarziej i zrezygnowałam. Martwi mnie to że bardzo słaba jestem nie mogę ustać na nogach dłużej niż 10min bo mam mroczki przed oczami. W dodatku od wczoraj mam biegunkę i mdłości i ból w stawach. Nie wiem czy to nie jakiś wirus mnie dopadł i tak męczy. A mała ma normalnie ADHD tak się wierci że mi zaraz skóra koło pępka strzeli i cesarka sama się wykona. Bolą mnie dzisiaj nawet włosy :( :( :(
Wg ksiazki o ciazy skurcze trwajace godzine i przechodzace to nie porod. Masz jednak duzo innych objawow i moze warto podjechac na ip, bo moze to infekcja i trzeba leczyc zebys wczesniej nie urodzila.
Ja mialam jakies zatrucie/biegunke przez prawie tydzien i tylko wieczorami. Dwa wieczory byly takie, ze nie wiedzialam czy to nie porod (skorcze z silnym parciem na wszystko) ale przeszlo i nie wybieram sie rodzic.
Porodu nie przegapisz, ale moze warto sprawdzic co sie dzieje? Moze jestes odwodniona, moze masz niedibory elektrolitow po biegunce, a to moze powodowac nawet skurcze, zaburzenia krozenia, etc.
 
Poczekam jeszcze trochę jak nie przejdzie to podjadę na IP . Dzisiaj ostatni dzień 36tc od jutro 37 więc już tragedii większej nie ma ale puki co nie mam jeszcze w planach rodzic
 
A mi się zepsuł odkurzacz jutro muszę zawieźć do naprawy bo szkoda mi go on kupiony z taką mocą co już nie produkuja

Boję się tego wymrazania kurzajek ale jedna ma na wejściu do nosa i bardzo źle to wygląda odrosla jej w miesiąc więc teraz zmieniam lekarza i zobacze jak ten sobie poradzi

Pozatym muszę zrobić listę co trzeba kupić do szkoły mam zamiar trzymać się listy bo takie wydatki jeszcze przed nami aż boję się myśleć skąd ja kasę na wszystko wezmę a jeszcze lekarz więc w tym miesiącu wypada dwa razy Omg
 
Kurde dla mnie za małe te przednie kółka, ale ogólnie ładny jest pozatym tyle tych wózków że jak patrzę na swój a przecież nówka sztuka to myślę że może mogłam inny kupi???? Ehhhh a ten motylek od samego początku będziesz używać? Czy tylko teraz tak jest w gondoli????
Tylko teraz jest w gondoli [emoji6] to ten z większych motylków, typowo do łóżeczka za jakiś czas. Kółka nie są za małe, ponieważ wózek możesz prowadzić dosłownie jednym palcem, jest super skrętny. Jak pisała @StarAnia wózek jest wart kupienia ze względu na spacerówkę, już jej wygląd i konstrukcja dają do myślenia, że nie będzie to zły zakup [emoji846] mamy też do kompletu fotelik Cybex Aton M i-size i adaptery w tej samej kolorystyce. Więc ja polecam [emoji172]
 
A ja mam od rana jakis dziwny bol zoladka, nie jak na zatrucie tylko jakis taki sciskajacy, myslicie ze to dziecko moze uciskac? Przy lezeniu troche przechodzi, ale caly czas czuje jakby byl spiety[emoji37]
 
Ratunku. Muszę się komuś wyżalić to może mi trochę ulży. Od piątku czuje się fatalnie. Myślałam że to przez tą duchotę ale teraz jest ok a ja dalej ledwo żyje. Nie wiem czy wam się w kolejkę z porodem nie wbije bo wy coś się nie możecie rozpakować ja wczoraj przez godzinę miałam skurcze co 3min już się do szpitala zbierałam ale zaczęły być coraz zarziej i zrezygnowałam. Martwi mnie to że bardzo słaba jestem nie mogę ustać na nogach dłużej niż 10min bo mam mroczki przed oczami. W dodatku od wczoraj mam biegunkę i mdłości i ból w stawach. Nie wiem czy to nie jakiś wirus mnie dopadł i tak męczy. A mała ma normalnie ADHD tak się wierci że mi zaraz skóra koło pępka strzeli i cesarka sama się wykona. Bolą mnie dzisiaj nawet włosy :( :( :(

Może jedź do szpitala tak czy inaczej..
 
reklama
Do góry