reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Wow, zazdroszczę! Zawsze chciałam mieszkac na wsi i mieć tyle zwierzątek😀 ale chyba sporo pracy przy tym jest?

Ja mam 25 lat, jestem ze Śląska. Mam jak już wiecie 5-miesięcznego synka, męża i jednego pieska. W wolnym czasie (którego teraz mam bardzo mało) uwielbiam czytać, słuchać podcastów True crime i piec ciasta 🥧
Pracy przy nich trochę jest, ale ja to lubię więc dla mnie to bardziej hobby.

Też uwielbiam czytać ale ostatnio czytam tylko książeczki dla dzieci 🙈 cukiernik że mnie marny ale lubię gotować.
 
reklama
Jagoda , w sierpniu skończę 29 lat . Jak już wiecie mam 9 letnia córka i rocznego synka . Razem z rodzinka mieszkamy w malowniczej wsi Straszyn na Pomorzu . Mamy psa goldena i rybki :) . W wolnym czasie szkicuje i maluję .. jeździmy z rodziną na weekendy na Kaszuby na działkę i tam w sumie mam chwilę relaksu . Pozdrawiam :) i życzę miłego dnia.
Czyli od kwietnia będziemy mogły starać się o karty dużej rodziny😁
Pamiętam jak rok temu córka do nas przybiegła, że Orlen daje zniżki na paliwo jak jest się dużą rodziną i kazała nam zrobić jeszcze jedno dziecko 🤣
 
Pracy przy nich trochę jest, ale ja to lubię więc dla mnie to bardziej hobby.

Też uwielbiam czytać ale ostatnio czytam tylko książeczki dla dzieci 🙈 cukiernik że mnie marny ale lubię gotować.
Haha ja to samo z tymi książeczkami. Mój odkąd skończył miesiąc UWIELBIA jak mu się czyta, ogląda obrazki jak zaczarowany, wygląda jakby wszystko rozumiał 😅 Tylko ostatnio chce te książeczki brać do rąk i je targać, a jak mu zabiorę to ryk

Jakie bierzecie suplementy? Bo ja pregne start i zastanawiam się czy coś jeszcze dorzucić.
 
Czyli od kwietnia będziemy mogły starać się o karty dużej rodziny😁
Pamiętam jak rok temu córka do nas przybiegła, że Orlen daje zniżki na paliwo jak jest się dużą rodziną i kazała nam zrobić jeszcze jedno dziecko 🤣
Córka od kilku lat mi mówiła , że chciałby rodzeństwo , a najlepiej brata .. po kilku latach się doczekała .. a nie tak dawno powiedziała nam , że ma życzenie .. że chce mieć jeszcze siostrę , ale spokojnie poczeka ile będzie trzeba .. będzie miała niespodziankę .. 25 sierpnia ma urodziny i tak się zastanawiamy czy wtedy jej powiedzieć , ale obawiam się , że będzie to za szybko .. planuje za tydzień -dwa iść do lekarza , żeby potwierdził ciążę .
 
Haha ja to samo z tymi książeczkami. Mój odkąd skończył miesiąc UWIELBIA jak mu się czyta, ogląda obrazki jak zaczarowany, wygląda jakby wszystko rozumiał 😅 Tylko ostatnio chce te książeczki brać do rąk i je targać, a jak mu zabiorę to ryk

Jakie bierzecie suplementy? Bo ja pregne start i zastanawiam się czy coś jeszcze dorzucić.
U mnie 4 tygodnie temu przy badaniach z krwi wyszła anemia i biorę sorbifer durules i do tego suplementy z witaminami z grupy B .. tak zadecydował lekarz . Innych nie biorę .
 
Córka od kilku lat mi mówiła , że chciałby rodzeństwo , a najlepiej brata .. po kilku latach się doczekała .. a nie tak dawno powiedziała nam , że ma życzenie .. że chce mieć jeszcze siostrę , ale spokojnie poczeka ile będzie trzeba .. będzie miała niespodziankę .. 25 sierpnia ma urodziny i tak się zastanawiamy czy wtedy jej powiedzieć , ale obawiam się , że będzie to za szybko .. planuje za tydzień -dwa iść do lekarza , żeby potwierdził ciążę .
Moja córka też teraz chciały siostrę, ale czuję że jej marzenie się nie spełni.

U nas wśród znajomych i rodziny ostatni rodzą się praktycznie sami synowie. Na 10 dzieci ośmiu chłopców i dwie dziewczynki.
 
Witam wszystkie kwietnioweczki chętnie dolacze🙂 Moja historia jest trochę zawiła bo jestem mama 3latki z ivf i dwa dni temu odkryłam że mogę być w naturalnej ciąży na co wskazują testy i badanie hcg. Do lekarza się umówiłam na 7.08 by ewentualnie wdrożyć leczenie i zrobic badania bo na usg jeszcze będzie za wcześnie.
Na tym forum jestem już od dawna tylko na innych wątkach choć z 3 letnia przerwa ale milo będzie mi tu wrócić jesli sie okaze ze moja ciaza to jedak prawda i nie maly cud😁
 
Witam wszystkie kwietnioweczki chętnie dolacze🙂 Moja historia jest trochę zawiła bo jestem mama 3latki z ivf i dwa dni temu odkryłam że mogę być w naturalnej ciąży na co wskazują testy i badanie hcg. Do lekarza się umówiłam na 7.08 by ewentualnie wdrożyć leczenie i zrobic badania bo na usg jeszcze będzie za wcześnie.
Na tym forum jestem już od dawna tylko na innych wątkach choć z 3 letnia przerwa ale milo będzie mi tu wrócić jesli sie okaze ze moja ciaza to jedak prawda i nie maly cud😁
Zapraszamy i rozgość się na dobre do kwietnia i jeszcze dłużej 😍
 
reklama
Moja córka też teraz chciały siostrę, ale czuję że jej marzenie się nie spełni.

U nas wśród znajomych i rodziny ostatni rodzą się praktycznie sami synowie. Na 10 dzieci ośmiu chłopców i dwie dziewczynki.
u mnie w rodzinie więcej dziewczynek , u narzeczonego więcej chłopców .. więc szansa jest pół na pół 🤣 . Moje siostry mają córki .. więc moja mama ma tylko ode mnie wnuka .. i zapewne chciałaby jeszcze jednego bo ma 5 wnuczek . Za to teściowie mają 4 wnuków i tylko 1 wnuczkę .
 
Do góry