reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Cześć dziewczyny :) umarł trochę ten wątek, a my coraz bliżej...
Ja mam termin na 6 września, ale ze względu na cukrzycę troszkę szybciej zapewne indukcja. Synek już waży piękne 2800 więc rośnie zdrowo :D
Jak się czujecie ? Jakieś skurcze przepowiadające? Mnie czasami pojedyncze męczą, ale najbardziej właśnie doskwiera cukrzyca na insulinie, bo teraz wyjątkowo wszystko szaleje.
 
reklama
U mnie właśnie ewidentnie opadł brzuch, sprawdzam odciskając pępek na lustrze🤪
skurcze przepowiadające też się pojawiają prawie co chwilę. Nawet dzisiaj miałam sen na jawie jak starego szturchałam żeby mierzył bo były 30 sekundowe co 3 minuty
Jakieś odrodzenie przeżywam, choć wcześniej źle nie było. Pan człowiek jest łaskawy. No i u nas będzie SN, także ja się nawet nastawiam na 42tc z rozwiązaniem znając moje szczęście w życiu
 
Hej dziewczyny tez chętnie z Wami popisze, już pisałam na tym forum na początku ciąży ale przy trójce dzieci nie miałam czasu żeby odzywać się za często dlatego nie jestem w prywatnym. Mam ciąże na heparynę i acardzie bo mam za sobą dwa poronienia ale wszystko odpukać jest dobrze ♥️ termin według miesiączki mam na 02 a usg 10 września. Będę mieć cesarkę jeszcze nie znam daty lekarz chce na ostatniej wizycie sprawdzić wagę młodego i zdecyduje. Mam trójkę dzieci (2014,2016,2022)☺️Pozdrawiam Karolina
 
Witam wszystkie kobietki! Ja mam cc planowane na 9 września ale chyba wolałabym żeby moja Katarzyna była wcześniej bo szczerze mam już troszkę dość :( jeszcze dziś zauważyłam pierwsze tygrysie paski (rozstępy) jest to moja pierwsza tak daleko ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe - to jest już 34 tc ! Ogólnie źle się czuję ale myślę, że związane jest to z moim obecnym wyglądem, źle się czuję we własnej skórze, jakoś nie umiem się cieszyć patrząc na siebie w lustrze :( przytyłam już 12 kg dla Mnie to naprawdę dużo bo mierze jedynie 158 cm eh wiem powinnam się cieszyć ale jakoś mi źle :(
 
Witam wszystkie kobietki! Ja mam cc planowane na 9 września ale chyba wolałabym żeby moja Katarzyna była wcześniej bo szczerze mam już troszkę dość :( jeszcze dziś zauważyłam pierwsze tygrysie paski (rozstępy) jest to moja pierwsza tak daleko ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe - to jest już 34 tc ! Ogólnie źle się czuję ale myślę, że związane jest to z moim obecnym wyglądem, źle się czuję we własnej skórze, jakoś nie umiem się cieszyć patrząc na siebie w lustrze :( przytyłam już 12 kg dla Mnie to naprawdę dużo bo mierze jedynie 158 cm eh wiem powinnam się cieszyć ale jakoś mi źle :(
ja w tym tygodniu też zyskałam pierwsze rozstępy na brzuchu. Te na udach mi nie przeszkadzały. I tylko po jednej stronie akurat tam gdzie mnie zaczęło rwać w mięśniu… i akurat dzień po wizycie u fizjo hmm
Kseniaka ja ci polecam się wybrać na tasmowanie brzucha, może pomóc na opadnięty brzuch i nie będą się może robić paseczki
 
Hej dziewczyny tez chętnie z Wami popisze, już pisałam na tym forum na początku ciąży ale przy trójce dzieci nie miałam czasu żeby odzywać się za często dlatego nie jestem w prywatnym. Mam ciąże na heparynę i acardzie bo mam za sobą dwa poronienia ale wszystko odpukać jest dobrze ♥️ termin według miesiączki mam na 02 a usg 10 września. Będę mieć cesarkę jeszcze nie znam daty lekarz chce na ostatniej wizycie sprawdzić wagę młodego i zdecyduje. Mam trójkę dzieci (2014,2016,2022)☺️Pozdrawiam Karolina
I wszystkie daty patrzyste😍
 
Do góry