reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cały czas boje się że ja też zacznę rodzić w nocy... I jeszcze wodami załatwię nasze łóżko i w tym całym wariactwie bedzie trzeba jeszcze ogarniać nowe wyro :D

Kup sobie taki ochraniacz na materac np w Ikea są. I jeden problem z głowy.. A przy dzieciach niecwyobrazam sobie czegoś takiego nie mieć na każdym łóżku..
 
reklama
Ja przyjechalam do tesciow na wies 80 km i dzis wracam, a syn zostaje do srody. Mam nadzieje, ze dzis nie zaczne rodzic w takiej odleglosci od domu i szpitala :) wczoraj kupilismy kapcie do przedszkola i to by bylo na tyle z wyprawki zerowkowej, bo idzie do zerowki przedszkolnej i tam wszystko zapewnia przedszkole, nic nie trzeba kupowac :)
 
Ja się planuje jeszcze wybrać na działkę 120km za Warszawe na 2 dni. U mnie się nic nie dzieje to i chyba się nie wydarzy jak pojadę... lekki stres mam bo nie chciałabym tam utknac w szpitalu w razie co.

Ja 24-27.08 jeszcze jadę do Gdyni z rodzicami na wycieczkę :) tez się trochę obawiam ale to będzie 36 tydzień wiec w sumie jeszcze miesiąc do porodu :)

A ze kocham Gdynię to nie odpuszczę :)
 
reklama
Kup sobie taki ochraniacz na materac np w Ikea są. I jeden problem z głowy.. A przy dzieciach niecwyobrazam sobie czegoś takiego nie mieć na każdym łóżku..
Mamy o tyle gorzej że do spania rozkładamy kanapę :/ cóż, małe mieszkanie... Dlatego podkłady z Ikei odpadają ;( zostaje mi podkład 60x90 i nadzieja, że jakby co ta ceratka podoła
 
Do góry