reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny, powiem wam, że każdy ból, każde ukłucie mega mnie stresuje… masakra :(
Nie stresuj się.. to jest Ci teraz niepotrzebne :) . To normalne na początku ciąży .. ciało się przygotowuje to tak ważnej roli . U mnie 3 ciąża i czuje , że będzie najcięższa .. plecy bolą nie do wytrzymania już od 2 dni ..
 
Nie stresuj się.. to jest Ci teraz niepotrzebne :) . To normalne na początku ciąży .. ciało się przygotowuje to tak ważnej roli . U mnie 3 ciąża i czuje , że będzie najcięższa .. plecy bolą nie do wytrzymania już od 2 dni ..
mi w pierwszej ciąży też dokuczały plecy ale od 4-5 miesiąca a teraz niecały 5 tydzień i też już go czuje choć wydaje mi się że u mnie to może też mieć wpływ że miałam cc.
 
mi w pierwszej ciąży też dokuczały plecy ale od 4-5 miesiąca a teraz niecały 5 tydzień i też już go czuje choć wydaje mi się że u mnie to może też mieć wpływ że miałam cc.
Ja niespełna rok temu rodziłam naturalnie .. ale z synem miałam bóle z krzyża .. przy porodzie to myślałam , że kręgosłup mi pęknie .. i dość długo po porodzie bolały mnie plecy .
 
Dziewczyny, powiem wam, że każdy ból, każde ukłucie mega mnie stresuje… masakra :(
Postaraj się wyluzować. Ciąża to naprawdę "dziwny" stan. Kłucia, bóle, ciągnięcia, skurcze to chleb powszedni.
U mnie na późniejszym etapie pojawiło się drętwienie nadgarstków, to wspominam najgorzej.
Ale mimio tych niedogodności ciąża to dla mnie wspaniały okres w życiu.
Nie stresuj się.. to jest Ci teraz niepotrzebne :) . To normalne na początku ciąży .. ciało się przygotowuje to tak ważnej roli . U mnie 3 ciąża i czuje , że będzie najcięższa .. plecy bolą nie do wytrzymania już od 2 dni ..
Moja też trzecia i zapowiada się najciężej. Od początku męczą mnie mdłości, ręce zaczynają drętwieć, więcej dzieci nie planuje więc chcę się tą ciąża nacieszyć 😉
 
reklama
Do góry