reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja bym chciała już dziś, wczoraj po 21 miałam taki atak kolki że myslalam że zejdę z tego świata jeszcze nigdy tak mnie nie bolało ..jestem sama na sali walczyłam z 20 minut zanim udało mi się dosięgnąć tego dzwonka i wezwać pomoc .. było dwóch lekarzy dostałam jakiś zastrzyk domięśniowy w pośladek ,paracetamol i jeszcze nospe w kroplówkach ... Najgorsze jest to że oni mówią że to nie ma wpływu na dziecko ale młoda się bardzo rusza za każdym razem w brzuchu jak mi podają te kroplowki.. bardzo chciałabym żeby rozwiązali już tą ciążę ze wzgledu na zdrowie dziecka bo ile może być tak faszerowane lekami i na mnie bo ja już nie daje rady ... Za kilka dni zaczyna się 36 tydzień mam nadzieję że lekarze coś wymyśla.. zanim coś się stanie przez te nerki ...

Strasznie Ci współczuje. Mam nadzieje ze te pare dni i urodzisz i będziesz mogła ogarnac te nerki ... jest Ci ciężko napewno ...
 
reklama
Ja.dziś z chłopcami na odpust parafialny jadę.
Najgorzej tam zaparkować bo parking malusi aby przy kościele i trzeba szukać "przy drodze".
Na samą myśl się odechciewa.

Ja tez na odpust. Wymodlić rodzenie:) a tak serio to za nas wszystkie ... bo to ten czas już powoli ze zaczniemy wkrótce. Wiec o pomyślne rozwiązania i zdrowie. A z parkingiem pewnie tez będzie problem ...
 
Dlaczego przesunąć? Jak 21 urodzę to mogę już bez brzucha latać po szkolną wyprawkę [emoji6]
Generalnie mam w d..e to rodzenie. Wstałam wściekła ma cały świat. W nocy musiałam psie rzygi sprzątać. I w ogóle śniły mi się jakieś głupoty męczące. Mikołaj mnie skopał.

Nie uwierzysz. Ja wczoraj pokupilam. Znaczy mąż płacił ja wrzucalam [emoji23] zeszyty, piórniki, bloki, kredki, pióra, ołówki itd Katechizmy zamówię , starsza ma już francuski wiec zostaną stroje gim i trampki ale to na koniec bo rosną strasznie mi
 
Nie uwierzysz. Ja wczoraj pokupilam. Znaczy mąż płacił ja wrzucalam [emoji23] zeszyty, piórniki, bloki, kredki, pióra, ołówki itd Katechizmy zamówię , starsza ma już francuski wiec zostaną stroje gim i trampki ale to na koniec bo rosną strasznie mi
Mnie nie spieszno bo moi zaraz zużyją te zakupy szkolne. Na razie wymusili na mnie piórniki i worki na kapcie... ;)
 
reklama
Do góry