reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Trzymam Kciuki za brata!

A co do konkubentów, to tak jak Kasia. Jakby mi obcy rękę podniósł na moje dziecko...

Ja ogólnie bardzo selekcjonuje osoby z którymi stykają się moje dzieci. A dopiero jakby mi taki przydupas chociaż się zle odezwał do dziewczyn to by w minutę był spakowany i wywieziony. A co dopiero coś więcej. Łapy by miał połamane. Bardzo dobrze robi brat Marty. Jeżeli Jego była na coś takiego pozwala to nie zasługuje na opiekę nad dzieckiem.
 
Miejmy nadzieję ,że ona się opamieta. Ale niestety mamy tyle dowodów , a ona się wypiera. Może i lepiej ,że się wypiera , bo jak się prokuratura tym zajmie i zobaczy nagrania , filmy i orzeczenie psycholog to będzie pogrążona. Próbuje właśnie pomoc bratu i ściągałam mu film , gdzie mały , nie wiedząc ,że jest nagrywany opowiada jak go ten człowiek dusi , jak dokucza , jak mu zęba ukruszyl. Mówi,że mama raz reaguje , a raz nie. Trochę mnie przymulilo i się popłakałam . W ogóle nie płacze za mama , mając 6 lat, nie pyta o nią , może siedzieć u nas miesiąc i jak ona się odezwie wpada w panikę i mówi ,że nie chce do niej jechać.
Zaraz złapie za różaniec , bo dziś mogę tylko tyle , albo aż tyle zrobić. Dziękuję za każde wsparcie.

Niech brat walczy ! Ty się nie smuć ważne ze wiecie co i jak. Macie mocne dowody. Bądź dobrej myśli. Jesteśmy z Wami.
 
@KINDERBUENOO88 kurcze, teraz przez Ciebie na pewno powacham swoje dziecko po porodzie [emoji23]

Czas prasowac, ale boje sie odpalac zelazko w ten upal [emoji29]

Czy ja wiem czy to nienormalne jakieś ? Ja wącham jedzenie przed zjedzeniem , zakupy spoz., płyny, ubrania przed zakupem. Ogólnie dużo u mnie węchem idzie wiec malucha tez pewnie powącham z przyzwyczajenia :)
 
Miejmy nadzieję ,że ona się opamieta. Ale niestety mamy tyle dowodów , a ona się wypiera. Może i lepiej ,że się wypiera , bo jak się prokuratura tym zajmie i zobaczy nagrania , filmy i orzeczenie psycholog to będzie pogrążona. Próbuje właśnie pomoc bratu i ściągałam mu film , gdzie mały , nie wiedząc ,że jest nagrywany opowiada jak go ten człowiek dusi , jak dokucza , jak mu zęba ukruszyl. Mówi,że mama raz reaguje , a raz nie. Trochę mnie przymulilo i się popłakałam . W ogóle nie płacze za mama , mając 6 lat, nie pyta o nią , może siedzieć u nas miesiąc i jak ona się odezwie wpada w panikę i mówi ,że nie chce do niej jechać.
Zaraz złapie za różaniec , bo dziś mogę tylko tyle , albo aż tyle zrobić. Dziękuję za każde wsparcie.
Może wyda wam się to dziwne ,ale ja noszę różaniec przy sobie ,dostałam od pewnego człowieka aby mnie chronił ...(człowieka który nigdy nie widział mnie na oczy .....został przekazany przez mojego brata...dluga historia) ...rowniez pomodlę się za twojego brata i bratanka ...musisz być dobrej myśli ....przytulam chłopca ...serce się kraje [emoji22]
1532935676570.jpg
 

Załączniki

  • 1532935676570.jpg
    1532935676570.jpg
    380,2 KB · Wyświetleń: 287
Witajcie Kobitki.
Ja dopiero zwlekam się z łóżka. Choć mialam zacząć wstawac wcześniej. Śniadanko , posprzątam i lecę do tej biedry obadac ta wanienka.

Wgl z taką ochota na seks się obudziłam jak nie wiem. Ale no cóż nie da się i niekomfortowo to trza przeczekać :laugh2:
 
Ja też mam nie miłe wspomnienia z bielanskiego, leżałam tam na patologii ciąży kilka dni. Personel bardzo nie przyjemny. O madalinskiego słyszałam dwie opinię od koleżanek które tam rodziły to zadowolone były. Ja natomiast albo wybiorę miedzyleski albo ten na żwirki. Co do wiatraka, dzięki niemu udało mi się w końcu poprasowac ciuszki, bo w te upały ciężko, jeszcze prasować czy stać przy garach.
 
Miejmy nadzieję ,że ona się opamieta. Ale niestety mamy tyle dowodów , a ona się wypiera. Może i lepiej ,że się wypiera , bo jak się prokuratura tym zajmie i zobaczy nagrania , filmy i orzeczenie psycholog to będzie pogrążona. Próbuje właśnie pomoc bratu i ściągałam mu film , gdzie mały , nie wiedząc ,że jest nagrywany opowiada jak go ten człowiek dusi , jak dokucza , jak mu zęba ukruszyl. Mówi,że mama raz reaguje , a raz nie. Trochę mnie przymulilo i się popłakałam . W ogóle nie płacze za mama , mając 6 lat, nie pyta o nią , może siedzieć u nas miesiąc i jak ona się odezwie wpada w panikę i mówi ,że nie chce do niej jechać.
Zaraz złapie za różaniec , bo dziś mogę tylko tyle , albo aż tyle zrobić. Dziękuję za każde wsparcie.
No szkoda dziecka. Dobrze że jesteście tak przygotowani . Mnie zawsze bedbęd dziwiło czemu w Polsce zawsze prawo stoi po stronie matki. Ojcowie muszą dużo rzeczy udowadniać , od matki wystarcza czestc tylko słowa. A jak widać tutaj ojciec lepiej zajmie się dzieckiem. Trzymam kciuki!
 
reklama
Hej :) nadrobiłam was w końcu bo wczoraj nie miałam czasu zaglądać.

@GoJ bardzo się ciesze że wszystko w porządku. Dobrze że pojechałaś to glowa spokojna :)

@martabunia trzymam kciuki za brata. Zawsze strasznie mi smutno i przykro jak słyszę o krzywdzie dziecka... Dla mnie to najgorsze zło, taka na bezbronnym dziecku. Mam nadzieję że się uda! Napisz co i jak :)

@zanciak dobrze że sie odezwalas :)

@kasiaczek9007 tez Cię nie poznałam :p kwitniesz kobieto! ;)
 
Do góry