reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Szczerze nie pamietam, ale chyba jeden taki drugi taki, nie ma co wymieniac, posluzy Ci dluzej a i tak ile to dzieciatko bedzie w tym reczniku, na pewno nie bedzie mu przeszkadzalo ze jest wiekszy :p
No wiem, że to żaden dylemat ;)
Zastanawiam się też jakiej wielkości kupić kombinezon na zimę, czy 68 czy 74 i chyba dam spokój. Kupię cienki na początek, a potem się zobaczy :)
Chyba się nudzę skoro mam takie problemy :rolleyes2:
 
reklama
Dziewczyny, sprawa bardzo błaha, ale jakiej wielkości macie ręczniki dla noworodka? Mój chciał kupić 80 na 80, ale ja się uparłam na 100x100 i widzę, że duży jest trochę. Jeden juz uprany to po zawodach, ale drugi mogę jeszcze odmienić
Ja miałam poprzednio te 100x100 teraz też nie chce tych mniejszych. Bobasy naprawdę szybko rosną a za duży ręcznik to nie problem ;)
 
A ja bym chciała żeby ktoś mi zabrał chociaż połowę myśli z mojej głowy :( aż mnie boli... Czuję się taka bezradna, bezsilna. Ze może za mało robię dla Małej...

Moze Kasia rodzi :)
Chloe, takie problemy są nawet przyjemne :)
Agata jeszcze się narobisz! zluzuj trochę :-D pomyśl o sobie i drobnych przyjemnosciach
 
No wiem, że to żaden dylemat ;)
Zastanawiam się też jakiej wielkości kupić kombinezon na zimę, czy 68 czy 74 i chyba dam spokój. Kupię cienki na początek, a potem się zobaczy :)
Chyba się nudzę skoro mam takie problemy :rolleyes2:
Moja mama wyjawiła mi taką niesamowitą prawdę o tym jak działa wszechświat... że promocje na ubranka dla niemowląt będą się powtarzać i to, ze teraz nie skorzystam z promocji nie oznacza, że potem już nigdy nie będzie taniej :D

Ogólnie chodzi mi o to, że do zimy jeszcze daleko. I tak sobie myślę, że dla dzieciaczka który jest na świecie jeszcze fajniej będzie sie robiło zakupy.
 
A ja bym chciała żeby ktoś mi zabrał chociaż połowę myśli z mojej głowy :( aż mnie boli... Czuję się taka bezradna, bezsilna. Ze może za mało robię dla Małej...

Moze Kasia rodzi :)
Chloe, takie problemy są nawet przyjemne :)
Może jeszcze nie ;) obstawiam albo kijowe samopoczucie albo nagły przypływ sił...
 
Naszło mnie dzisiaj na aktywność: poza sprzątnięciem mieszkania (niech no mi tylko ktoś okna umyje, bo jednak nie zaryzykuję), wstawiłam pranie ciuszków. Małe już uprałam i uprasowane czekają w pojemniku na komodę, których zabrakło w Ikei. Zostały większe (a ja mam już dużo, bo kupowałam różne rozmiary nawet na 80 i większe :). No i co? Pstro: zamiast patelni (ta była jak szłam do paczkomatu) zrobiło się pochmurno :(, a ja jeszcze wszystkie poszewki z poduszek z kanapy uprałam. Pech.
Najwyraźniej mam syndrom wicia gniazda, albo odreagowuję bezczynność ;)
 
reklama
Moja mama wyjawiła mi taką niesamowitą prawdę o tym jak działa wszechświat... że promocje na ubranka dla niemowląt będą się powtarzać i to, ze teraz nie skorzystam z promocji nie oznacza, że potem już nigdy nie będzie taniej :D

Ogólnie chodzi mi o to, że do zimy jeszcze daleko. I tak sobie myślę, że dla dzieciaczka który jest na świecie jeszcze fajniej będzie sie robiło zakupy.
Mama odkryła Amerykę ;)
Ja mam jakiś zimowy z "darów" nawet nie wiem jaki rozm. no i ta różowa podszewka ;) ale w listopadzie pewnie już będą schodzić z zimowych cen zimowych ciuchów a że obok mam GH to i Cubus i Smyk i H&M pod jednym dachem wiec poszukam czegoś...
 
Do góry