reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nie wiem czy jestem wierząca... Chodzę czasami do kościola bo mam przeblyski i proszę o dobro dla Małej, żeby ona była cała i zdrowa a jak musi ktoś cierpieć to żebym to była ja.
Bóg stworzył Cię taką jaką sobie Ciebie wymyślił z miłością (taką jak twoja do córki) kiedy płaczesz, kiedy nie lubisz siebie i o siebie nie dbasz dla samej siebie to tak jakbyś Bogu z liścia w twarz dawała. Pomyśl co byś czuła gdyby to twoja dla ciebie NAJCUDOWNIEJSZA IDEALNA CÓRKA nienawidziła siebie i dawała sobą pomiatać?
 
reklama
Chloe masz rację :* muszę się ogarnąć... Bo podejrzewam że potem też mogę być taką matką. Jestem zła na siebie, bo walczyłam o to dziecko a nie umiem być spokojna i się nie bać.

GoJ wcale tak daleko nie mieszkam od Ciebie :) ja z pogranicza mazowieckiego i Podlasia.
To strzeż się bo nie znasz dnia ani godziny jak Cię dopadnę :-D
 
Nie umiem myśleć o sobie inaczej skoro wszyscy dokoła nie myślą o mnie lepiej... Przykro mi :(

IMG_0937.JPG
nie doczytałam jeszcze o co chodzi ale od razu wiem ze to tekst dla Ciebie. Wal to co oni o Tobie myślą ... bo biorąc to pod uwagę i dołując się tym daleko nie zajdziesz. Wiesz moje dziecko jak miało problemy z akceptacja w nowej szkole to słuchało Popka -Wodospady. Polecam Ci. Bardzo motywująca. Ja całe życie słuchałam ojca który mówił ze jestem beznadziejna i wogole byłam czarna owca i dopoki sama nie zrozumiałam ze użalanie się nic nie da to faktycznie byłam beznadziejnym osobnikiem. Wzięłam się za siebie i teraz czuje się świetnie. Mam sile i moc by walczyć z problemami.
 

Załączniki

  • IMG_0937.JPG
    IMG_0937.JPG
    94,8 KB · Wyświetleń: 274
reklama
Do góry