reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Miałaś wrzucić obraz jak to wygląda?
Miałam ;p ten niżej :p
Screenshot_2018-07-26-17-24-59-364_com.android.chrome.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-26-17-24-59-364_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2018-07-26-17-24-59-364_com.android.chrome.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 293
Dziewczyny, sprawa bardzo błaha, ale jakiej wielkości macie ręczniki dla noworodka? Mój chciał kupić 80 na 80, ale ja się uparłam na 100x100 i widzę, że duży jest trochę. Jeden juz uprany to po zawodach, ale drugi mogę jeszcze odmienić
 
Olka a to przez cukrzycę kazali Ci robić ktg? Bo mi mój lekarz wręcz nie kazał bo po co... Ale ja się boję że ktoś coś zbagatelizuje :( ta końcówka mnie wykończy.

No tak, od 30 tygodnia przez cukrzyce raz w tygodniu, ale ze nie bylo miejsc wiec mialam pierwsze dopiero dzisiaj, moze pojdz na konsultacje dla pewnosci do innego lekarza
 
Dziewczyny, sprawa bardzo błaha, ale jakiej wielkości macie ręczniki dla noworodka? Mój chciał kupić 80 na 80, ale ja się uparłam na 100x100 i widzę, że duży jest trochę. Jeden juz uprany to po zawodach, ale drugi mogę jeszcze odmienić

Szczerze nie pamietam, ale chyba jeden taki drugi taki, nie ma co wymieniac, posluzy Ci dluzej a i tak ile to dzieciatko bedzie w tym reczniku, na pewno nie bedzie mu przeszkadzalo ze jest wiekszy :p
 
Dziewczyny, sprawa bardzo błaha, ale jakiej wielkości macie ręczniki dla noworodka? Mój chciał kupić 80 na 80, ale ja się uparłam na 100x100 i widzę, że duży jest trochę. Jeden juz uprany to po zawodach, ale drugi mogę jeszcze odmienić
100x100. Z Werka miałam i taki i taki, i ten mniejszy posłużył bardzo krótko, a ten większy do teraz w użyciu i kocham go :D
 
reklama
Do góry