reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Zobacz załącznik 866700 Motylek
Zobacz załącznik 866701 I kokon
Całość wyszła mnie 278 zł już z kurierem. Dużo nie wyszło, bo jak sprawdzałam na innych stronach takie komplety, to koło 500zl wychodziło :o a wole wspierać takie kobietki, co sobie w domowym zaciszu szyja :-) Pani specjalnie dla mnie zamawiała ten materiał w piórka :)
Dareczka super! Mam jedną zmianę pościeli w motyw tych piórek [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Ja to chyba albo zbyt stara albo zbyt sknera jestem. Nie wiem po co ye kokony i motylki i w ogóle poduszki dla noworodków.

Kliny kupcie pod materacyk :)
Gdzieś czytałam że na początku można zamiast klina pod materacyk podkładać też te płaskie poduszki bo na początku i tak nie można ich dać dziecku ;)
 
A ja was doczytałam i idę spać same oczy się zamykają..... Ja nie jestem zwolennikiem minky to jest sztuczny poliester i dziecko się w tym poci, najlepsze to bawełna sto procent, muslin, bambus ale to tylko moje zdanie...... Jutro może przyjdzie kolejna paka że smyka to wam pokaże..... Do tych co muszą leżeć zamawiającie przez neta trochę rzeczy.... Spadam papa
 
Ja to chyba albo zbyt stara albo zbyt sknera jestem. Nie wiem po co ye kokony i motylki i w ogóle poduszki dla noworodków.

Kliny kupcie pod materacyk :)
ja mam też kupioną poduszkę i kołdrę, w lidlu kiedyś kupiłam i mam zamiar używać od początku tego i tego, tak samo jak przy pierwszym dziecku. śpiworków i kokona nie kupuję, a motylek pewnie kupię, ale dopiero jak będzie się przesiadać do spacerówki
 
Ja zamówiłam płaską podusie i kocyk lekko ocieplany (z jednej strony właśnie z minky) ale jako zestaw do wózka.
W domu, w dostawce będzie miała podusie z takiej gąbki specjalnej z dziurką na środku (żeby główki nie spłaszczała) i kocyk dziergany plus duży otulacz babmbusowy właśnie.
Pościeli na razie nie przewiduje.
 
Kurde ja z tamtymi podkładałam książki bo nie wiedziałam ze można klin kupić.
Ja robiłam dokładnie to samo, rada położnej:happy: rozumiem dziewczyny, ktore beda mialy pierwsze dziecko, tyle tego jest wszystkiego a i czlowiek jest zdezorientowany co na pewno się przyda a co będzie zbyteczne.
Ja staram sie podejsc praktycznie do tematu, po pierwsze szafy juz niewiele zmieszczą, po drugie wiem ile klamotów mam po córce i ile wywaliłam wiec staram sie o zdrowy rozsądek choc mozna zgłupieć :happy: ktoś pisal o pieluchach muslinowych, ja kupie ale chyba tylko jedną a reszta to tetra, musze tez pomyslec obrzeczach dla mnie typu koszule itd choc najchetniej to rodzilabym w koszulce męża jakiejś, on taki niechetny do pozbywania sie rzeczy a tak tonjedna mialabyn z głowy :laugh2:
 
reklama
Do góry