reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja też pilnowałam ale skoro zrobili takie podusie to czemu by nie kupić :happy2: wspomagająco.
Rożków nie lubię, wolę w ręcach trzymać. A klina nie potrzebuje bo mam dostawkę z Chicco Next2 me i tam można ustawiać sobie poziomy, że np główka wyżej a nóżki niżej.
Ja to się zastanawiam nad ta poduszka w sensie co z bokami głowy i odcinkiem kręgosłupa tym karkowym... bo to chyba na takiej poduszce to tylko na wznak?
 
Właśnie koleżanka mnie przed tym ostrzegała, żebym koniecznie pilnowała czy mała nie za dużo będzie chciała leżeć w jednej pozycji. Ich córcia na chwilę spłaszczyła sobie główkę, ale na szczęście w porę się ogarnęli i już wygląda normalnie ;)

Motylek to chyba do wózka? A do fotelika też?

U mnie miała przykurcz mięśni szyi i choć odwracalam ,podkładałam i zwracałam uwagę pediatrze (mówił ze ok )to dopiero jak miała cztery miesiące i był inny na zastępstwie dostałam zjebke ze dziecko ma płaska głowę przez przykurcz i skierowanie na rehabilitacje. Niestety szczeka krzywa trochę zeby nie równo , głowa wyglada ok ale chwile trwało żeby się wyrównała. A ćwiczenia maskara. Beczalam razem z nią. Wiec pilnujcie od początku a jak coś to walczcie o skierowania albo uderzajcie prywatnie
 
Tak wygląda ta poduszka ortopedyczna
 

Załączniki

  • 4b15e0e14a62a6c96a582aeff938.jpg
    4b15e0e14a62a6c96a582aeff938.jpg
    704,1 KB · Wyświetleń: 66
Tez bym wolała jak te koszule. Muszę mu jedna podprowadzić koszulkę :) jeszcze trzymam taka która miał na sobie jak się poznaliśmy. On o tym nie wie ;) Ale tej szkoda.
W domu śpię w gaciach i t-shirt. Koszul nocnych nie trawię. Także do szpitala dresik na dzień i na noc jakieś portki i górę. Koszulę tylko do porodu. Może byc taka babcina od chinczyka za 20zeta.. i tak do kosza idzie po.
 
Niby moje pierwsze dziecię, ale też się nie bawię w te ustrojstwa

Właśnie dziś byłam w auchan, chciałam kupić cienki szlafrok, byle był za jakieś parenaście zł, bo mam tylko taki gruby zimowy. No ale najtańszy 5 dych :/ a ja go potem nie będę nosić, wiem o tym. Darować sobie ten szlafrok, czy szukać dalej?

Jak uważasz ze Ci się przyda do szpitala to szukaj. Ja tez mam jakiś taki pluszowy i będzie mi ciepło napewno a zreszta pół torby zajmuje ale pięciu dych tez mi szkoda, z tym ze raczej nie jakaś satynke będę kupować tylko coś naturalniejszego ale cienkiego.
 
reklama
Ja sobie planuje kilka kupić koszul z tej strony. Ponoć dobra jakość a ceny super i większość później super do karmienia. A i wzory ładne :)

Czekam też na wyprawkę co ja chce mamaginekolog do szpitala zrobić co można prac w 90*. Także do domu kupuje małemu rzeczy a te do szpitala to od niej.
 
Do góry