reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Kurcze nawet jak zwymiotowałam tak mi było nie dobrze że po wszystkim wsiadłam do samochodu i zadzwoniłam po sąsiadów żeby po mnie przyjechali, bo nie dałabym rady dojechać do domu.. ale jak przyjechałam to od razu spać ..
Kurcze w ośrodku było tak duszno dużo ludzi i niestety wszystko poszło do miski w zabiegowym.. i będę musiała zrobić powtórkę ale dobrze ze w domu mogę to wypić i tam dojechac w ciagu dwóch godzin. A co do ojca dziecka to wczoraj jak wróciłam było posprzątane szok... no i chyba będę musiała tak robić wsiąść w auto wypierdzielic z domu i będzie porządek a newet obiad zrobiony.. tylko ze to na krótką metę..


A zmieniając temat dziewczyny macie już takie rzeczy do łóżeczka ja zamierzam kupić ale wole zapytać czy to fajne jest i praktyczne
Link do: Wyprawka niemowlaka w zestawie z kokonem - Owieczka.com.pl
Mnie byłoby szkoda kasy. Z tego zestawu tylko rożek bym brała.
 
Nie mam konta w platformie ZUS, ale po Twoim poście zarejestrowałam się, muszę jeszcze potwierdzić tożsamość :)
Znalazłam szkołę rodzenia u mnie w mieście na NFZ, więc jutro zadzwonię i podpytam. Mam nadzieję że nie okaże sie, że jest za późno (26tc) :) a jak Wasi Panowie odnajdują się na zajęciach? Czy chodźcie same ? :)
Ja sama chodzę. Mój odnajduje się tak, że jak wychodzę z zajęć to jeszcze jadę po niego do pracy :( nie ma szans żeby razem ze mną się tam pojawiał. Ale tak naprawdę to nie wyobrażam go sobie tam. Faceci którzy przychodzą ze swoimi partnerkami wyglądają na totalnie wynudzonych. Tylko jeden jest taki który sprawia wrażenie bardziej zainteresowanego od swojej żony ;)
 
Hejjjj Ciężaróweczki!

Coraz ciężej mi się chodzi. Dziś znow nie wyczułam odległości i zachaczyłam brzuszkiem :-( takiego dołka mam dziś jakiegoś ...yhhh juz wOle upały od tego deszczu. Dziś dostałam jakiejś chorej paniki zalamki ze jestem kompletnie nieprzygotowana a tak mało czasu ze Wy już wyprawki szykujecie pokoiki a ja w proszku :-(
Wspolczuje przebojow z chlopami. Takie sa te chlopy nie ma co chwalic za duzo ... podczytywalam ale za dużo mam zaleglosci ...witam nowe wrzesniowki!:-) zazdroszczę roweru.. robilismy z moim dlugie trasy i po gorach.. bardzo tęsknię ...ale u mnie byłoby niebezpieczne ..ja się ostatnio o własne nogi przewracam
Mała kopie skacze szaleje ale stresuje się i czekam na wizytę chciałabym żeby było wszystko dobrze żeby była zdrowa martwię się dziś i doluje...aaa aaa
Wyzalilam się ! Jutro będzie lepiej! MUSI! Yhhh mam smaka na czekoladę na ciacho juz nie mogę patrzeć na te zdrowe kanapeczki kasze sałatki
Z drugiej strony dzięki tej cujrzycowej diecie może nie przytuje 25 kg jak w I ciąży ale ja tak Lubie czekoladę :( jem dużo orzechów
Tluszczy wegli bo się boję ze waga mi spada :-( ale skoro mocniej kopie to rośnie... pozdrawiam ciepło sorki za te moje smutasy
Seremida jak z Twoja waga? Tylko Ty masz insulinę czyli możesz więcej pojesc? A dziewczyny ktore maja cukrzyce Kinderbueno? OlkaFasolka? Macie spadek wagi? Ja mam diete od miesiaca i brzuszek rośnie ale widzę ze zeszczuplalam :-(
Dziś to byłam jakas głodna, nawsuwałam sie chleba z masłem szynka i orzechów przez cały dzień to z pol kilo różnych i az ciężko się oddycha , ale coś mi chyba brakowało.. ??
Bierzecie jeszcze witaminy jakies?Ja biorę ale nie codziennie ..mam smaka na krokiety sos tatarski i jakis torcik bym zjadla albo ciasto murzynka z czekolada mniammmmmm
Nic nie mów o haczeniu brzuszkiem, ja też nie doceniam wielkości mojego i czasami przyhacze :( a niby taki dość mały mam.
 
Kurcze nawet jak zwymiotowałam tak mi było nie dobrze że po wszystkim wsiadłam do samochodu i zadzwoniłam po sąsiadów żeby po mnie przyjechali, bo nie dałabym rady dojechać do domu.. ale jak przyjechałam to od razu spać ..
Kurcze w ośrodku było tak duszno dużo ludzi i niestety wszystko poszło do miski w zabiegowym.. i będę musiała zrobić powtórkę ale dobrze ze w domu mogę to wypić i tam dojechac w ciagu dwóch godzin. A co do ojca dziecka to wczoraj jak wróciłam było posprzątane szok... no i chyba będę musiała tak robić wsiąść w auto wypierdzielic z domu i będzie porządek a newet obiad zrobiony.. tylko ze to na krótką metę..


A zmieniając temat dziewczyny macie już takie rzeczy do łóżeczka ja zamierzam kupić ale wole zapytać czy to fajne jest i praktyczne
Link do: Wyprawka niemowlaka w zestawie z kokonem - Owieczka.com.pl
Ja bym zamówiła bez zastanowienia [emoji4] dla naszej córeczki wzięliśmy kokon, kocyk ciepły, kocyk zimowy, poduszkę i poduszkę motylek w motyw Szopa. Oczywiście z innej firmy ale materiały wszędzie te same. Cenę maja super więc ja myślę, że to może być dobra opcja [emoji846]
 
Zobacz załącznik 866700 Motylek
Zobacz załącznik 866701 I kokon
Całość wyszła mnie 278 zł już z kurierem. Dużo nie wyszło, bo jak sprawdzałam na innych stronach takie komplety, to koło 500zl wychodziło :o a wole wspierać takie kobietki, co sobie w domowym zaciszu szyja :-) Pani specjalnie dla mnie zamawiała ten materiał w piórka :)

Piękny ten piorkowy motyw :) zamówiłam podobny rożek tylko w pastelowych kolorach i beżowym minky :)
 
reklama
Do góry