reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

teraz siedze w pracy i chyba nie dam rady i mroczki przed oczami

jak sie zle czujesz to sie zwolnij, szkoda zebys sie meczyla.

Mnie w tej ciazy mdlosci ominely ale jak juz sie zdarzylo ratowala mnie woda z cytryną.
W poprzednich ciazach mialam do konca tak ze jak np wstawalam rano to mnie strasznie mulilo. Lekarz wtedy zalecil mi abym miala przy lozku herbatniki lub biszkopty i na wpol leżąca sobie zjesc odczekac chwile i dopiero wstac.
 
reklama
jak sie zle czujesz to sie zwolnij, szkoda zebys sie meczyla.

Mnie w tej ciazy mdlosci ominely ale jak juz sie zdarzylo ratowala mnie woda z cytryną.
W poprzednich ciazach mialam do konca tak ze jak np wstawalam rano to mnie strasznie mulilo. Lekarz wtedy zalecil mi abym miala przy lozku herbatniki lub biszkopty i na wpol leżąca sobie zjesc odczekac chwile i dopiero wstac.
Zwolnie sie szkoda sie meczyc....
 
Grupa zamknięta ma ten plus że nikt z zewnątrz postów nie widzi nie czyta czy też nie pokojarzy osoby, i powie patrz Grazyna pisze o swoim zyciu chodz poczytajmy i bedziemy miec beke. A z reguly osoby na takich grupach już dluzej pisza ze soba. Ja jestem chyba o 6 lat ale na facebooku na grupie z dziewczynami z ktorymi pisalysmy najpierw na forum bo dzieci z jednego miesiaca i roku a potem sie przenioslysmy na fb. I sie smiejemy ze prawie jak rodzina juz jestesmy :p
Ja tez z dziewczynami ktorych dzieciaczki sa z miesiaca mojej córci pisalam na zamknietym doeum a teraz juz od ok 4 lat keatesmy na fb.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny chyba poczułam ruchy...no sama nie wiem takie delikatne....kurcze no sama nie wiem. W pierwszej ciąży ruchy poczulam ok 18 tc wiec chyba powiedzmy 14 to za szybko:confused:
I tez poczulam to w ten sposób jakby mi wewnatrz brzucha mięsień skakał...dwa razy podskoczyl...hym moze to jelita
 
Dziewczyny chyba poczułam ruchy...no sama nie wiem takie delikatne....kurcze no sama nie wiem. W pierwszej ciąży ruchy poczulam ok 18 tc wiec chyba powiedzmy 14 to za szybko:confused:
I tez poczulam to w ten sposób jakby mi wewnatrz brzucha mięsień skakał...dwa razy podskoczyl...hym moze to jelita

od kilku dni tez mam uczucie jakby mnie ktos od wewnatrz muskal co jakis czas. Podobno w kolejnej ciąży mozna czuć je wczesniej :)
 
Czy ktoś wie jak można dostać się do elitarnej grupy zamkniętej ?:)
Trzeba napisać do Ewarut i mieć najmniej 30 postów na tym forum ogólnodostępnym, ale nie jestem pewna, czy Ewa jeszcze przyjmuje. Musiałabyś zapytać.

A ja trochę nie ogarniam, czy jestem w tej grupie zamkniętej, czy nie? Jest jakieś inne forum, czy to, że tu mogę pisać to znaczy, że jestem w tej grupie? @Ewarut ?

Trzeba wejść w fora zamknięte i tam będzie forum Wrześnióweczki 2018. Jeśli nie możesz tam wejść to znaczy, że nie masz dostępu.

A co jest na tej grupie zamkniętej ?
To samo, co tu. Dodajemy tylko zdjęcia i możemy pisać bardziej prywatne rzeczy, bo wiadomo, że nikt bez dostępu tego nie przeczyta.

Ja poprosiłam o przyjecie do grupy zamkniętej i udalo mi sie dostać. Dziewczyny tam znaja sie chyba od początku forum, widac ze fajna i zgrana ekipa.....tyle że troszke sie ciezko ze swoimi postami przebić....przynajmniej mi :wink: ale może muszę sie czesciej udzielać:happy:
Mi też czasem ciężko się tam przebić. Wiadomo :D

Dziewczyny chyba poczułam ruchy...no sama nie wiem takie delikatne....kurcze no sama nie wiem. W pierwszej ciąży ruchy poczulam ok 18 tc wiec chyba powiedzmy 14 to za szybko:confused:
I tez poczulam to w ten sposób jakby mi wewnatrz brzucha mięsień skakał...dwa razy podskoczyl...hym moze to jelita
W drugiej i kolejnej ciąży ruchy odczuwa soę szybciej.
 
wiecie co, nie moge sie doczekać tych kopniaków, czkawek. Najpiekniejsze uczucie w ciazy i strasznie mi pamietam brakowało jak sie chłopcy urodzili, ze kazdego wieczoru byla seria kopniec, przeciagania sie i nocne czkawki :p
 
wiecie co, nie moge sie doczekać tych kopniaków, czkawek. Najpiekniejsze uczucie w ciazy i strasznie mi pamietam brakowało jak sie chłopcy urodzili, ze kazdego wieczoru byla seria kopniec, przeciagania sie i nocne czkawki :p
Ja też. Przynajmniej juz mniej sie bede martwić niz teraz...chyba ze bedzie maly leniuch.
 
reklama
ostatnio uśmiałam się z moich dzieci. Starszy kladzie się przy brzuchu i zaczyna mowic " czesc to ja twoj starszy brat. Cieszysz sie ze bedziesz miec starszego brata? Tylko pamiętaj masz duzo nie plakac jak sie urodzisz bo ja chce sie wyspac" :D :D
 
Do góry