reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny kiedy oznajmiłyście o ciąży??? I jak?? U nas 13 tc...i tak już trochę brzuch muszę ukrywać choć póki co myślę że nikt nic nie podejrzewa...tym bardziej że po pierwszej ciąży twierdziłam że nigdy więcej

U nas pierwsze rodzeństwo rodzice bo zwolnienie więc wyjścia nie było. A my genetyczne w środę wtedy myślę też że już chwalić się będzie można bardziej. :-)
 
reklama
U mnie jakies szaleństwo w ten weekend na nic czasu nie miałam i teraz nadrabiam:hmm:
U nas o ciąży to rodzice wiedzieli odrazu po teście. Moj zadwonil do swoich a ja do swoich. Corce powiedzieliśmy po potwierdzeniu ciazy u lekarza.
Jesli chodzi o znajomych czy np innych ludzi typu Panie z przedszkola i multum innych przypadkowych ludzi :rofl: to corka nas wyrecza tak bardzo sie cieszy.
@Aniabrz grtulacje i udanej imprezki
Odpukac i mnie przestały narazie krzyże męczyć
@kasiaczek89pl gratuluje wizyty udanej
I wszystkim innym dziewczynkom tez ale przepraszam nie pamiętam kto pisał?:confused:
Ja poprosiłam o przyjecie do grupy zamkniętej i udalo mi sie dostać. Dziewczyny tam znaja sie chyba od początku forum, widac ze fajna i zgrana ekipa.....tyle że troszke sie ciezko ze swoimi postami przebić....przynajmniej mi :wink: ale może muszę sie czesciej udzielać:happy:
 
Mi się strasznie imię Mikołaj podobało ale mój małżonek się nie zgadza :-(
Ja chcę Mańkę (Marysię) albo Mikołaja, choć zdecydowanie wolałabym Maniutka :) przysięgam sobie, że jak będzie to nawet różowy polubię :p

Poza tym dziś idę do ginka... opierdzieli mnie pewnie bo nie zrobiłam siuśków, ale zapomniałam, mam straszną sklerozę ciążową, na prenatalne nie wzięłam skierowania, na szczęście lekarz który robił USG sam wypisał nowe :p no i czekam na wyniki testu PAPPA czy jak mu tam... choć generalnie nie mam zamiaru owych brać pod uwagę... :/
 
Grupa zamknięta ma ten plus że nikt z zewnątrz postów nie widzi nie czyta czy też nie pokojarzy osoby, i powie patrz Grazyna pisze o swoim zyciu chodz poczytajmy i bedziemy miec beke. A z reguly osoby na takich grupach już dluzej pisza ze soba. Ja jestem chyba o 6 lat ale na facebooku na grupie z dziewczynami z ktorymi pisalysmy najpierw na forum bo dzieci z jednego miesiaca i roku a potem sie przenioslysmy na fb. I sie smiejemy ze prawie jak rodzina juz jestesmy :p
 
reklama
Do góry