reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

A ja nic nie schudłam, waga ciagle taka sama. Brzuch po obudzeniu coś jest, ale jak zjem pierwszy posiłek to większy a na koniec dnia to już spodnie rozpinam :) a to dopiero 13 tydzień leci.

Ja już po usg genetycznym. Coś wspaniałego. Zobaczyć dziecko które wyglada jak dziecko. Ma raczki i paluszki[emoji7] rusza się, nawet czkawkę dostała - cudowny widok :)
Badania wyszły Ok, ale do pełni szczęścia jeszcze wyniki z krwi w nast tyg ( pappa)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ja nic nie schudłam, waga ciagle taka sama. Brzuch po obudzeniu coś jest, ale jak zjem pierwszy posiłek to większy a na koniec dnia to już spodnie rozpinam :) a to dopiero 13 tydzień leci.

Ja już po usg genetycznym. Coś wspaniałego. Zobaczyć dziecko które wyglada jak dziecko. Ma raczki i paluszki[emoji7] rusza się, nawet czkawkę dostała - cudowny widok :)
Badania wyszły Ok, ale do pełni szczęścia jeszcze wyniki z krwi w nast tyg ( pappa)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Bardzo się cieszę , dla mnie tez to było świetne uczucie:) miłego dnia
 
a ja od rana mam tak. Przytulila do brzucha i spi :D;D
 

Załączniki

  • 20180314_110904-1.jpg
    20180314_110904-1.jpg
    691,5 KB · Wyświetleń: 102
Tez juz bym chciala czuc jak sie babel wierci ;) sa dni kiedy nie moge wysiedziec w pracy zwyczajne lenistwo poszlabym spac i to od razu a nie siedziala w papierach....
 
Ja dopiero dotarłam do domu...na badaniu wszystko ok, lekarz mowil ze nie widzi nieprawidlowosci w obrazie usg, jeszcze pappa za tydzien choc mam w rodzinie przypadek ze badania wyszly zle i wskazywaly na chorobe u maluszka a urodzil sie zdrowy dzidziuś, dziś juz kilkuletni wiec sie nie nakrecam...jakos tak wierze ze wszystko bedzie dobrze lekarz sie smial ze taka chidzina przyszla na badanie ale czy ja wiem czy chudzina...bez przesady tak jak pisalyscie dziewczyny, to super zobaczyc takiego brzdąca a mój się akurat mega wiercił więc ręce i nogi latały w kazdą stronę za 2 tyg wizyta u lekarki i znów zobacze maluszka, o płci lekarz nic nie mówił, ja tez nie pytałam, moze za 2 tugodbie będzie juz cos widac
 
Cześć mogę do was dołączyć? Termin na 28wrzesnia, dziś miałam usg prenatalne ale dużo nie było widać za dużo tłuszczu na brzuchu a przezpochwowe słabo widać mam się pojawić 4kwietnia na powtórkę, ale dzidzia jest i żadnych jakiś innych nieprawidłowości nie było. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
 
Cześć mogę do was dołączyć? Termin na 28wrzesnia, dziś miałam usg prenatalne ale dużo nie było widać za dużo tłuszczu na brzuchu a przezpochwowe słabo widać mam się pojawić 4kwietnia na powtórkę, ale dzidzia jest i żadnych jakiś innych nieprawidłowości nie było. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Witamy u nas :):):)
Czasem sama informacja, że dziecko jest to już bardzo dobra informacja :)

Ja gdybym mogła to bym robiła sobie usg prawie codziennie by tylko sprawdzić, że się rusza :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć mogę do was dołączyć? Termin na 28wrzesnia, dziś miałam usg prenatalne ale dużo nie było widać za dużo tłuszczu na brzuchu a przezpochwowe słabo widać mam się pojawić 4kwietnia na powtórkę, ale dzidzia jest i żadnych jakiś innych nieprawidłowości nie było. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
Witamy :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry