reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Bo
A ja nie mogę właśnie spać do 12, do 1 w nocy, a później rano śpię jak zabita. Oczywiście tylko czasem zdrzemnę się w dzień. Wcześniej bardziej mnie muliło. Teraz już mi ta senność przechodzi i głowa mnie boli, jak za długo leżę.
Ja od początku miałam tylko bolące piersi, teraz aż tak nie bolą. Zero mdłości i wymiotów. Czasem tylko muli mnie, jak zgłodnieję. Za to często boli mnie kręgosłup i mam ciągnięcia w podbrzuszu z powodu rozciągającej się macicy.
Boli kregoslup czy krzyz ? Ja czasem mam taki tepy bol bardziej po prawej strknie plecow tu na dole. Na poczatku sue strzanie martwilam ale mam tylozgiecie z tegk ck kolezanka mi mowila (tez to ma) od samego poczatku pekaly jej krzyze..
A mojego faceta to mam ochote czasem po prpstu wyrzucic za drzwi... takj mam straszny humor...
 
Witam. Troszkę się nie odzywałam,ale w domu wszyscy mega chorzy.Niestety dopadło i mnie.Ktoś pytał czy można brać jakieś leki.Ja po konsultacji z gin piję lekarstwo o nazwie *spam*.To specjalna linia leków bezpiecznych dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia.No i wydaje mi się że całkiem skuteczne.Przynajmniej na mnie działa.Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko.
 
Witam. Troszkę się nie odzywałam,ale w domu wszyscy mega chorzy.Niestety dopadło i mnie.Ktoś pytał czy można brać jakieś leki.Ja po konsultacji z gin piję lekarstwo o nazwie *spam*.To specjalna linia leków bezpiecznych dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia.No i wydaje mi się że całkiem skuteczne.Przynajmniej na mnie działa.Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko.
Zdrówka życzę :)
 
Witam. Troszkę się nie odzywałam,ale w domu wszyscy mega chorzy.Niestety dopadło i mnie.Ktoś pytał czy można brać jakieś leki.Ja po konsultacji z gin piję lekarstwo o nazwie *spam*.To specjalna linia leków bezpiecznych dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia.No i wydaje mi się że całkiem skuteczne.Przynajmniej na mnie działa.Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko.
Niestety, nazwę leku wyspamowało. Na pewno leki, które dał Ci lekarz są bezpieczne i skuteczne, więc nic się nie martw. Ja codziennie obowiązkowo 1h herbata czarna z połową cytryny i łyżeczką miodu-tej recepty chyba nikt nie wyspamuje, a polecam szczerze;) Na razie się trzymam, ale gdzie się nie obrócisz, tam kichacze i smarkacze. No i jak już masz jednego malucha w domu, który chodzi do przedszkola, albo szkoły, to ryzyko przyniesienia zarazków na chatę wzrasta o 100%.
Wiecie, że nie dotarłam wczoraj na to usg. Miałam "zdarzenie drogowe" i złapałam 2 gumy na raz. Bardziej niż tym autem przejmuję się, że dalej nie wiem, co u mojej fasolki słychać. Tylu niby ginekologów, ale jak się chcesz umówić na następny dzień, to nie ma do kogo...
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Przyszłam się pożegnać. W piątek idę do szpitala. Naszej dzidzi przestało bić serduszko.
Trzymajcie się ciepło.
 
Do góry