reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Daj znac jak po wizycie . U mnie tez w zasadzie zadnych objawow... tez sie calg czas boje a jeszcse tak latwo sie denerwuje i placze. Boje sie ze to zaszkodzi maluchowi....
Oj jak ja Cię świetnie rozumiem, wizyta wieczorem a ten czas tak powoli biegnie :dry: oviecalam sobie ze jak bedzie ok to wrzuce na luz bo inaczej sie wykoncze chyba, tez mialam i mam mega duzo stresów, powazne choroby wsrod najblizszych....nie trafila się ta moja ciąża na spokojny czas niestety:sad:
 
Witam. Chciałam dołączyć do Was dziewczyny. Termin z usg na 18 września. Obecnie 10t6dzien ciazy.
Jutro tez mam wizytę u lekarza i też sie boję...zwlaszcza ze wczoraj porobilam porządki u mojej 5 latki w pokoju i tak mnie strasznie krzyż zaczął bolec ze masakra (znaczy mysle że to z tego) i oczywiście weszłam na wujka google a tam oczywiscie ból krzyza = obumarcie ciąży i mnie zmrozilo.
Z objawów ciazowych mam tylko bol piersi.
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiaj wizytujące!! Będzie dobrze [emoji8]

@Siwajoa witaj :) ból krzyża w ciąży to normalka. Ja też nie mam żadnych objawów, a to już 13t0d i tylko się cieszyć :)
 
Czyli widzę że panika to pewny objaw ktory towarzyszy nam wszystkim ☺ witam, nową forumowiczkę ☺ jakoś mi tak raźniej jak mogę sobie popisać na forum ☺
 
@seremida to mnie pocieszylaś:tak: niby normale te bóle krzyży ale żeby az tak szybko
@b_dob dokładnie ja w tej ciazy panikuje masakrycznie zwlaszcza ze ciaza troszke nie planowana tzn mielismy z mężem zaczac sie starac o rodzenstwo dla naszej córeczki od stycznia, a tu bach chyba pod choinkę dostałam cudowny prezent:)
A o starsza córkę staralismy sie chwilę wiec dlatego sie tak teraz boje ze tak latwo poszło
 
reklama
Moja kolezanka jest juz w 7 miesiacu i mowi ze niesamowite bole krzyza towarzysza jej od samego poczatku ... i to niesamowite podobno non stop na paracetamolu jechala i w 8 tyg miala krwawienia a dzieciatko podobno zdrowe i wszystko w porzadku ;)
 
Do góry