reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kochane,
a jeszcze chciałam dopytać. Siedzę na stronie laboratorium, sprawdzam ceny badań na toxo. Są 3 badania: Toxoplasma gondii IgG, Toxoplasma gondii IgM, Toxoplasma dondii IgG/IgM. Chciałam dopytać o to ostatnie-nie mogę znaleść informacji w internecie co to. Czy to IgG/IgM to awidność?
 
reklama
Ja myślę, że położna nie mogła znaleźć tętna, bo to niska ciąża. Mam co prawda doswiadczenie z domowym detektorem, ale to nie takie proste by dobrze znaleźć tętno. Pewnie te w gabinecie są lepsze, ale mimo wszystko.
I idź idź na usg, będziesz spokojniejsza, a stres jest niewskazany.
Widać, że weteranka:) Dziękuję!:)
 
Dziewczyny muszę się pochwalić że miałam dzisiaj prenatalne i wyszły wzorcowo. Dzidziuś ruszał się jak szalony i serce jak dzwon :-D o 15-tej idę na wizytę do mojej gin wiec znów zobaczę maleństwo:biggrin2: 4 tygodnie nie byłam na usg więc muszę teraz nadrobić ;)
Ja wczoraj byłam i dzidzia tak fikała, że lekarz miał problem z mierzeniem :D
 
reklama
Do góry