reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa :)
Mam pytanie, jak się czujecie?
Bo u mnie masakra, od ok 7 tygodnia czuję się fatalnie (teraz idzie mi 10 tydzień).
Mam mdłości, nie mam apetytu, a jestem ciągle głodna. Mam temp 37 stopni cały czas. Czuję się źle, nie mam ochoty nawet czytać czy oglądać seriali, prawie nie wychodzę z domu, dużo śpię.
Drugi tydzień jestem na l4 i jestem załamana :( ogólnie cieszę się, że jestem w ciąży, ale teraz nastrój mam straszny i prawie nie myślę o dziecku tylko o tym żeby moje cierpienie się skończyło.
Też tak macie? Już nie wiem co robić...
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj :)! Cudnych serduszek Wam życzę.

U mnie też pełna chata, bo dzieciaki chore. Tak już 10 dni i końca nie widać...Niech już przyjdzie ten mróz i wytrzebi te paskudne bakcyle!

*Marciątko - grupa zamknięta jest po to, żeby nikt z zewnątrz, niezalogowany nas nie podglądał. Ja np. mam taki zawód, że nie czuję się bezpiecznie opowiadając o swoich prywatnych sprawach w ogólnodostępnych miejscach. Staram się tego nie robić, wielu rzeczy zwyczajnie nie piszę, żeby ktoś nie niepowołany nie przeczytał, a czasem miło się wygadać w zaufanym gronie ;).

Czuję się nad wyraz dobrze. Apetyt dalej cienki, ale to w sumie lepiej, bo się nie opycham :p.
Miłego dnia!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi to tam bez różnicy czy zamknięta czy nie :)
U mnie mdłości dalej brak ( może coś że mną jest nkewporzadku ) dalej chodzę głodna wiecznie.. ale za to dziś w nocy miałam uczucie kłócia z lewej strony i znowu boli macicy.. moja kolezanka dzis w praxy przywotala mnie slowami " oo bedziesz miec dzkewczynke no zaczynadz sie brzydka robic ":-p
no tak.. ciaza to najpiękniejszy stan w życiu kobiety
 
Ja nie mam wogole żadnego smaku w buzi,niby mam ochotę na cos,zjem i już za moment nie mogę na to patrzeć,masakra ogólnie wszystko mnie obrzydza:rolleyes2:
 
Dzień dobry.
U mnie tragicznie, chyba skończę na antybiotyku, a miałam nadzieję, że dam radę bez. Nic a nic nie przechodzi, jest tylko gorzej. Napuchł mi węzeł chłonny przyuszny, boli jak diabli. Katar taki, że oddychać nie umiem :/
@Arvena31 trzymam kciuki za wizytę, musi być dobrze, wrzesniowki już wyczerpały limit złych wieści!
Chciałam odpisać każdej, ale już zapomniałam co pisaliście, więc istnieje ryzyko, że wysmarkalam sobie mózg.
 
reklama
Hej, w końcu udało mi się umówić na wizytę do ginekologa - 7.02. Co prawda chciałam do innego lekarza, ale terminy do innego ale terminy koszmarne, do jednego na początek marca, do drugiego końcówka marca.
 
Do góry