reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Długa historia ... też jestem po stracie w 2015r ale o tym pisać nie będę. Choruje na niedoczynność tarczycy więc 1 wizytę miałam 8 stycznia był już pęcherzyk. Wtedy dostałam luteine i L4.
2 wizyta była 22 stycznia w tym dniu odwiedziłam aż 2 ginekologow bo jeden mnie zbyl bez usg i z tekstem że do 12 tyg. Się nie robi nic. Więc poszłam w tym dniu do innego. Serduszko słyszałam na miejscu miałam pobraną krew i następnego dnia tel żeby zwiększyć dawki leków. Kolejna wizytę mam 5.02 dużo odpoczywam i nie przemeczam się więc liczę że wszystko będzie dobrze.
Mamamia90 a u Ciebie jak???
 
reklama
Witam i ja [emoji5]

Monika2018-super wiesci [emoji5]

U mnie roznica bedzie dosc duuuza 11 lat [emoji33]

Ewa-co z tym prywatnym?funkcionuje juz?jaka wiadomosc ci wyslac?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Arvena31 już po wizycie???

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Tak..później miałam spokój na 2tygodnie i dzisiaj znowu.. I ponoć tak będzie bolało. W sumie macica rozciąga się cały czas..

Nie jest to jakiś spory ból wręcz spoko do wytrzymania ale irytujący i skupiający na sobie uwagę :)

Jej dziś mam chyba pierwszy dzień kiedy mdłości tak długo mnie trzymają. Swoją drogą niespodziewałam się, że umiem tak cicho przytulać się z muszlą klozetową aby nikt nie słyszał [emoji23][emoji23][emoji23]


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Nie jest to jakiś spory ból wręcz spoko do wytrzymania ale irytujący i skupiający na sobie uwagę :)

Jej dziś mam chyba pierwszy dzień kiedy mdłości tak długo mnie trzymają. Swoją drogą niespodziewałam się, że umiem tak cicho przytulać się z muszlą klozetową aby nikt nie słyszał [emoji23][emoji23][emoji23]


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
Jedno dobre. ;) ja na szczęście mdłości brak! Zobaczymy na jak długo.. może jestem tym drugim przypadkiem ktort przechodzi ciążę bez mdłości i z wypadajacymi włosami :p
 
reklama
Do góry