reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny...2 tygodnie mnie nie było i nie wiem jak was nadrobie...Ale postaram się [emoji4][emoji4]u nas narazie spokój 6t3d. Jesteśmy na luteinie i zastrzykach z heparyny. 2 lutego kolejna wizyta, mam nadzieję że zobaczę w końcu bijące serduszko... pierwszy najgorszy okres za mną już bo ostatnia ciążę straciłam pod koniec 5tc... A przed ostatnia ciążę straciłam w 10tc tak więc bardzo boję się co dalej...mam nadzieję że tym razem się uda dotrzeć nam do końca ciąży..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry.
U mnie tragicznie, chyba skończę na antybiotyku, a miałam nadzieję, że dam radę bez. Nic a nic nie przechodzi, jest tylko gorzej. Napuchł mi węzeł chłonny przyuszny, boli jak diabli. Katar taki, że oddychać nie umiem :/
@Arvena31 trzymam kciuki za wizytę, musi być dobrze, wrzesniowki już wyczerpały limit złych wieści!
Chciałam odpisać każdej, ale już zapomniałam co pisaliście, więc istnieje ryzyko, że wysmarkalam sobie mózg.
Zmykaj do lekarza ,zdrówka życzę
 
@Mins witamy na pokładzie i postaraj się myśleć pozytywnie, wiele z nas na początku czuła się do du...y;) Nie ma na to rady trzeba przytrzymać
@StarAnia do lekarza no ile mózg nie wysmarkany;)
 
Witam się w poniedziałek :) ja niestety coraz bardzo czuje mdłości :( już nawet wymiotowałam w pracy :( mam nadzieje ze jak narazie póki co tylko ranne i popołudniowe bedą mnie męczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki cały czas Was podczytuje ale nie zawsze nam czas żeby coś naskrobac w weekend synuś miał urodzinki wiec zajęcia było pełno u nas bedzie 7,5 roku różnicy między dziećmi
Mdłości nam dość słabe i to mnie trochę niepokoi do tego jakieś plamienia takie kawa z mlekiem mam nadzieje ze to nie powtórka z rozrywki Dr kazał się nie stresować u brać Cerutin ale ja chyba oszaleje jeszcze przez ten miesiąc :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe wrześniowe mamy. Chciałabym do Was dołączyć. OM 5.12.2017 przewidywany termin ok. 12 września. Będzie to moje 2 wrześniowe dziecko z różnica wieku 8 lat

Witaj jesteśmy na tym samym etapie u mnie tez om 5.12 byłaś już na wizycie?


w57v3e3k7xowfzhz.png
 
reklama
Do góry