reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Aleczka dziękuję, na szczęście to wizyta u mojego lekarza a jemu ufam. Muszę jakieś zajęcie sobie znaleźć


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Koniecznie :) Dziewczyno głowa do góry cycki do przodu i np. do porządków w szafie.
Piszę tak dlatego, bo sama mam zaległości w tej materii;)
 
Dziewczyny jak wasze hormony ?ja juz sama ze soba niedaje rady smieje sie placzac na przemian moje dzieci 8 i 11lat patrza jak na wariatke ...nie pamietam zebym tak miala w poprzednich dwóch ciazach moze to bylo tak dawno i nie pamietam ;) jaka roznica wieku pomiedzy waszymi szkrabami...
U mnie podobnie ja u Ciebie,córka 14l syn 9l,hormony w miarę ok staram się na spokojnie funkcjonować:cool2:
 
Witam się i ja porannie :)

Dla wszystkich wizytujących powodzenia dziś.
Ja zostaję z dziećmi w domu, rozłożyli się przez weekend. Brawo - aż tydzień byli zdrowi.

Tak się zastanawiam, nie linczujcie, po co już Wam grupa zamknięta? Przecież i tak wpisujecie wszystkich, którzy poproszą, jak dla mnie to żadna weryfikacja.
 
@Marciątko nikt tu cię nie będzie linczował:) A chodzi o to, że teraz każdy, nawet niezalogowany może przeczytać o tu wypisujemy. Nie będąc nawet widocznym.
Chodzi o pewien rodzaj "prywatnosci":)
 
Hej dziewczyny,

Ostatnio nie mam siły nawet nic pisać. Mdłości mam już level hard... na jedzenie niezbyt przychylnie patrzę, cały czas mi złe.
Dziś zostałam z synem w domu bo w przedszkolu nie ma cieplej wody i ogrzewania wiec przedszkole zamknięte... ale jedno dobre to,ze pobędę sobie w domu zamiast ganiać. Do tego u Nas dzisiaj od rana pada...

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Część dziewczyny. Chyba Was nie nadrobie, w weekend w ogóle nie wychodzilam do internetu, odpoczywalam i czytałam kryminaly.
Mały znowu z katarem i kaszlem, 5 dni pochodził do przedszkoła po zapaleniu oskrzeli i znowu. Został z dziadkami.
Ja dostałam skierowanie na pappa mam w pakiecie ale nie będę robić, za dużo wątpliwości.
Co do porodu, to rodziłam z mama i to była najlepsza decyzja, bardzo mi pomagala, masowala, była spokojna, najlepsza doula. Maz przyszedł jak mały juz leżał u mnie na brzuchu po porodzie. Tym razem też chcę z mama rodzic.
@Arvena31, powodzenia na wizycie
 
reklama
@Arvena31 trzymam kciuki! Mnie jutro to czeka...

I mnie dopadly mdlosci, ale to okropne.. teraz ciekawe z jakiego to powodu... mam nadzieje ze to „zasluga” bijacego serduszka...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry