reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Heheh co do imion to Mi się podoba Alicja :) a dla chłopca Julian :) ale mojemu słabo się podobaja te imiona. Jemu Zuzia albo Basia .. A mi te imiona nie podchodzą. Zuzia to.takie oklepane.. Wokół mnie same Zuzie ...

f2w3s65gbwsate8e.png

Julian śliczne imię, synek miał się tak nazywać ale mąż wręcz mnie błagał abym inne wymyśliła i tak został Marcel
 
Dziewczyny nie rzucajcie tu mitami proszę. Wystarczy, że się nasłuchamy z otoczenia. Koty już wyjaśnione, więc dodam. Ciepłą kąpiel można brać. Przy za gorącej jest ryzyko omdlenia. Tylko tyle i aż tyle.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie rzucajcie tu mitami proszę. Wystarczy, że się nasłuchamy z otoczenia. Koty już wyjaśnione, więc dodam. Ciepłą kąpiel można brać. Przy za gorącej jest ryzyko omdlenia. Tylko tyle i aż tyle.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Niekoniecznie tylko omdlenia ale i krwawienie a nawet poronienia. Woda nie powinna przekraczac 37 stopni a jak dla mnie to malo. Napisalam tego posta bo nie kazda kobieta zdaje sobie z tego sprawe. A wiadomo ze kazdy albo prawie kazdy lubi dlugie, gorace kapiele w wannie ktore w ciazy nie sa wskazane. Oczywiscie kazdy postepuje wedlug wlasnego uznania[emoji136]‍♀️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niekoniecznie tylko omdlenia ale i krwawienie a nawet poronienia. Woda nie powinna przekraczac 37 stopni a jak dla mnie to malo. Napisalam tego posta bo nie kazda kobieta zdaje sobie z tego sprawe. A wiadomo ze kazdy albo prawie kazdy lubi dlugie, gorace kapiele w wannie ktore w ciazy nie sa wskazane. Oczywiscie kazdy postepuje wedlug wlasnego uznania[emoji136]‍♀️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że ja nienawidzę kapieli
 
Mi tez ginekolog na pierwszej wizycie powiedział żebym nie brała długich ciepłych kąpieli. A najlepiej prysznic


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry