reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Gosiu - co z Tobą, nie pojechałaś na IP?

Nie pojechałam, uslysze to co wczoraj.. troche sie uspokoilo, ale niestety wiem ze to cisza przed burza, chyba ze zdarzy sie
Jakis cud...


w57vs65geyc8hey0.png
 
:) mam juz chlopca w marcu bedzie mial 5 latek. Fajnie by bylo jakby tym razem byla dziewczynka:).

U mnie też chłopiec, ale mój jest z listopada. Ja chciałabym, aby był znów chłopiec. Jak będzie dziewczynka to mamy z mężem wtedy problem bo nie znajeźliśmy jeszcze imienia dla dziewczynki które nam się podoba.
 
a w którym tygodniu jesteś? Ja ide w poniedziałek. zobaczymy. Już się troche zaczynam denerwować.
8tydzien 1dz. Byłam 1.5tygodnia temu tydzień po krwawieniu u ginekologa i się okazało że jedna serduszko buduje i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przed wizytą myślałam że z toalety nie wyjdę ( nie były to poranne mdlosci)
 
U mnie też chłopiec, ale mój jest z listopada. Ja chciałabym, aby był znów chłopiec. Jak będzie dziewczynka to mamy z mężem wtedy problem bo nie znajeźliśmy jeszcze imienia dla dziewczynki które nam się podoba.
Wlasnie z tymi imionami jest problem:). Dla dziewczynki juz mamy wrazie co:) Liliana. A dla chlopca brak jak narazie:).
 
Heheh co do imion to Mi się podoba Alicja :) a dla chłopca Julian :) ale mojemu słabo się podobaja te imiona. Jemu Zuzia albo Basia .. A mi te imiona nie podchodzą. Zuzia to.takie oklepane.. Wokół mnie same Zuzie ...

f2w3s65gbwsate8e.png
Bardso ladne imie Alicja:). Na Lilianke maz sie zgodził. Ale dla chlopca bedzie problem:). Poniewaz nie możemy sie dogadac he:).
 
reklama
Do góry