reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Arvena31 a może w międzyczasie spróbuj pójść prywatnie do swojego gina?
W poniedziałek idę do mojego lekarza. Do tych ze szpitala nie ma opcji żebym poszła.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Dziewczyny macie jakieś objawy. Bo ja jestem strasznie rozdrażniona . mojego czrpiam się o byle gowno. A najlepsze ze on jeszcze nie wie. I mówi do mnie : a Ty e ciąży czy co bo się czepiasz. Raz cukierkowata a raz wiedźma ... :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nie śledzę Was regularnie. W weekend była przeprowadzka i nadal w niej tonę. Choć już jest lepiej. W poniedziałek byłam u ginki [emoji7]jest piękne 1.20cm szczęścia. Serduszko bije miarowo. Ciąża młodsza- tak jak czułam [emoji4] 7t3d [emoji39] jestem przeszczesliwa. Powiedzieliśmy wczoraj córce. Oszalala z radości [emoji173] podchodzi do mnie wciąż i mowi "moja dzidzia w brzuszku" albo "mój brzuszek". Jej pierwsza reakcja była "no w końcu się doczekalam"[emoji23][emoji8]

f2w3xzkrlo9f9lo0.png

zem3zbmh5er10i2b.png
 
reklama
A ja dzisiaj motam sie i motam, bo jestem już na L4 w zwiazku z przeziębieniem od zeszłej srody, a tu dalej srednia poprawa, gardlo boli, katar, kaszel z jakąś wydzieliną.. i nie wiem czy do lekarza czy do pracy jutro[emoji45] najgorsze ze nie wiem czy kolejne dni cokolwiek zmienią..
Bralyscie moze jakies rozrzedzajace leki np. Sinupret w ciąży?
 
Do góry