reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej :)
My po WOŚP, oglądamy z córa 101 dalmatyńczyków i wcinamy domowe frytki :)
Co do seksu, to ja też mam jakieś obawy, poza tym wiecznie zmęczona jestem. Jak ucieknę na L4, to pewnie odzyje nasze życie łóżkowe :)
 
reklama
Hej :)
My po WOŚP, oglądamy z córa 101 dalmatyńczyków i wcinamy domowe frytki :)
Co do seksu, to ja też mam jakieś obawy, poza tym wiecznie zmęczona jestem. Jak ucieknę na L4, to pewnie odzyje nasze życie łóżkowe :)
Dokładnie, też jestem senna i nie do życia. Odbijemy sobie [emoji16]

Ja tylko myślę, żeby mi szybko te dwa tygodnie zleciały. Potem wyczekana wizyta. Ale czeka mnie jeszcze troszkę załatwiania, oglądania i zakupów [emoji16]. Więc potrzebuję troszkę wolnego.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Powiem wam tylko tyle, że jeżeli nie macie przeciwwskazań od lekarza lub ewentualnego złego samopoczucia w trakcie, to jadnak baaardzo polecam. Odczucia sa mocniejsze niż normalnie no i dodatkowo ma się lepszy humor:tak::-D
 
Dokładnie, też jestem senna i nie do życia. Odbijemy sobie [emoji16]

Ja tylko myślę, żeby mi szybko te dwa tygodnie zleciały. Potem wyczekana wizyta. Ale czeka mnie jeszcze troszkę załatwiania, oglądania i zakupów [emoji16]. Więc potrzebuję troszkę wolnego.

3jgxugpjji86cg4t.png
Kurcze u nas remont trzeba ogarnąć, malowanie, zmianę łóżka.... Oj będzie trochę roboty :p
 
Dziewczyny a jak Wasze odczuwanie zmęczenia? Ja mam takie dni że ani ręką ani nogą, najchętniej zakopałabym się pod kocem. W pracy też myślenie logiczne zawodzi, to co zajmowało mi 1 godzinę teraz trwa 2 a nawet i 3 [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry