reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

zgodzę się doznania dwa razy mocniejsze:)aczkolwiek nie mam jeszcze takiego libido jak przy pierwszej ciąży.jescze[emoji6][emoji41][emoji48][emoji48]

c55f0dw4ay49a7ki.png
Mój mąż jest biedny bo ogólnie mam wysokie libido teraz narzeka jeszcze bardziej [emoji16][emoji16]

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny a jak Wasze odczuwanie zmęczenia? Ja mam takie dni że ani ręką ani nogą, najchętniej zakopałabym się pod kocem. W pracy też myślenie logiczne zawodzi, to co zajmowało mi 1 godzinę teraz trwa 2 a nawet i 3 [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem mega zmęczona. Jednak można się przyzwyczaić.


Która z was dziewczyny jest po 35 roku życia?
U mnie licznik na 38. Chyba, któraś mamusia pisała właśnie, że ma 38 lat...
 
Dziewczyny będziecie robić USG genetyczne? Kojarzy któraś jaki to koszt prywatnie?

Samo usg genetyczne u mnie 180 i dla świetego spokoju zrobię w pierwszej ciazy nie robiłam ale byłam młodsza i mniej się wszystkim stresowałam a teraz to przeżywam wszystko dwa razy bardziej mój mąż się ze mnie śmieje ze powinnam zacząć od psychiatry :)


w57v3e3k7xowfzhz.png
 
Dziewczyny będziecie robić USG genetyczne? Kojarzy któraś jaki to koszt prywatnie?
Będę robić, w poprzedniej ciąży też robiłam. Nie pamiętam jaki koszt.
Dziewczyny a jak Wasze odczuwanie zmęczenia? Ja mam takie dni że ani ręką ani nogą, najchętniej zakopałabym się pod kocem. W pracy też myślenie logiczne zawodzi, to co zajmowało mi 1 godzinę teraz trwa 2 a nawet i 3 [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam dni lepsze, ale głównie są te gorsze. Senna, marudna, a w pracy całkiem do d... Ale już niedługo [emoji41]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Dziewczyny jeśli mowa o genetycznym to ja się odezwę. Polecam robić niezależnie od wieku. Mam 28 lat a w zeszłym roku urodziłam córeczkę z zespołem patau. Róbcie, dla świetego spokoju. Mam nadzieje, ze każda z Nas tutaj to ominie, natomiast wiedza pomaga, w każdej sytuacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale produkujecie, kiedy Wy macie na to czas? ;)

Miałam Was pytać właśnie kiedy powinnam iść na pierwsze usg tak żeby zobaczyć serduszko. Planuje tak 6t6d lub 7t1d bo tak mi w pracy najbardziej pasuje. U mnie konieczne jest L4 bo praca w sklepie, dużo dźwigania każdego dnia a mam 2 poronienia za sobą i nie chciała bym powtórki :( choć od współpracownicy już słyszałam że ona to do 5 miesiąca pracowała i skrzynki dźwigała i nic jej nie było :no: Jak myślicie przy pracy gdzie codziennie się dźwiga ginekolog może mi odmówić wystawienia L4 jeśli na usg będzie już serduszko?
Dziś powtórzyłam test i kreska mocniejsza więc na razie chyba wszystko idzie dobrze :) Nie mam za bardzo objawów, marudna nie jestem. Co do intymności to na razie za bardzo się boję więc o przyjemność trudno.
Najbardziej przeraża mnie myśl o małej różnicy wieku między dziećmi, syn będzie miał 2 lata jak drugie dziecko się pojawi. Na razie patrzyłam że są praktyczne wózki ,,rok po roku" ale jak mi przyjdzie jechać z takim wózkiem i dwójką dzieci komunikacją miejską to nie wiem jak to będzie wyglądało :rofl2: w domu to się zawsze jakoś wszystko zorganizuje, dobrze że chociaż przychodnię mam przy tej samej ulicy co mieszkam.
 
reklama
Aleczka ja teraz chodzę spać z kurami więc mnie to nie dotyczy [emoji23]

StarAnia ja robiłam w 1i2 trymestrze. W pierwszym zalapalam się na darmowe... Z racji poronienia a na drugie nie chciał mi ginekolog napisać zaświadczenia i też bym miała darmowe...
Teraz też planuje. U nas taki koszt 250zl.



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry