reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przy tej drugiej to ordynator wariatkę ze mnie chciał zrobić :( że z takim czymś do szpitala się nie przyjeżdża i tak dalej ze test wadliwy a robiłam z krwi loboratorium to się przymknął dopiero przy becie jak zrobili to powiedział że wczesna ciąża może być 3 tyg ale ja wiedziałam że nie i umiałam sobie policzyć że nawet od owu wychodzi starsza i nadziei sobie nie robiłam jak za dwa dni spadła poprosiłam jedynie bez zabiegu to tydz mnie trzymał w szpitalu na antybiotyku.Przy tej pierwszej miałam zabieg ale już pisałam o tym że nie potrzebnie robiony bo okazało się że sama się wyczyściłam

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuję. My kobiety to przez wiele sytuacji musimy przejść..
Tak sobie myślę a może lepiej żebyś chodziła w razie czego do innego szpitala?
 
reklama
:tak:
Ja mam teraz betę mam 30dc 345,40 a po 48h 32 dc 821,70. Dwa lata temu wzrost był słaby pierwsza była 18 marca 540 a po dwóch dniach 732 i kolejna jak nie znaleziono pęcherzyka w kwietniu 1300 po dwóch dniach spadła w ten dzień plamienie się zaczęło a to był 9-10tyg więc przyrost niski.W tamtym roku w lutym moje obliczenia był to 7 tyg zaczęłam plamić w szpitalu po USG nie było widać nic zrobili betę 430 po 48 h ok 200.Mam nadzieję że teraz dobrze będzie mam stresa trochę niecierpliwie czekam do USG

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz masz piękny przyrost,nic się nie stresuj będzie ok:tak:
 
Dobry wieczór dziewczyny :-) Udało się nam za trzecim podejściem, w sobotę mieliśmy pierwsze usg, jednak to 5 tydzień więc niewiele zobaczyliśmy ;-) ale ciąża jest potwierdzona :-) 12 września mamy termin ‍♀️ póki co dokuczają mi nudności, całkowicie zmienił mi się smak a połowa zapachów jest nie do przyjęcia. Do tego przez szaleństwo hormonów wzrusza mnie absolutnie wszystko, reklama, rozmowa z bliską osobą i przywołanie jakiegoś wspomnienia ;-) mój ukochany już się z tego po prostu śmieje. Dziękuję za miłe przyjęcie :-)
 
Dobry wieczór dziewczyny :-) Udało się nam za trzecim podejściem, w sobotę mieliśmy pierwsze usg, jednak to 5 tydzień więc niewiele zobaczyliśmy ;-) ale ciąża jest potwierdzona :-) 12 września mamy termin ‍♀️ póki co dokuczają mi nudności, całkowicie zmienił mi się smak a połowa zapachów jest nie do przyjęcia. Do tego przez szaleństwo hormonów wzrusza mnie absolutnie wszystko, reklama, rozmowa z bliską osobą i przywołanie jakiegoś wspomnienia ;-) mój ukochany już się z tego po prostu śmieje. Dziękuję za miłe przyjęcie :-)
Witaj rozgość się [emoji3]
Życzę nudnej ciąży [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulujęja też wczoraj wieczorkiem test zrobiłam i taka niespodzianka na moje 37 urodziny które mam we wtorek,ale ja tak troszkę ostrozniej podchodzę bo we września miałam samoistnie promienie w 4 tyg więc pójdę do lekarza w sobotę to wszystko będzie jasne,jeszcze raz gratuluję zdrowych 40tyg
Ja też we wtorek mam urodziny...tylko ja 30[emoji16]
Zdecydowanie zrób. Lepiej wiedzieć niż się martwić czy @ pojawi się czy nie


w5wqzbmhtbjgomj7.png


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór dziewczyny :-) Udało się nam za trzecim podejściem, w sobotę mieliśmy pierwsze usg, jednak to 5 tydzień więc niewiele zobaczyliśmy ;-) ale ciąża jest potwierdzona :-) 12 września mamy termin ‍♀️ póki co dokuczają mi nudności, całkowicie zmienił mi się smak a połowa zapachów jest nie do przyjęcia. Do tego przez szaleństwo hormonów wzrusza mnie absolutnie wszystko, reklama, rozmowa z bliską osobą i przywołanie jakiegoś wspomnienia ;-) mój ukochany już się z tego po prostu śmieje. Dziękuję za miłe przyjęcie :-)

Witaj!
Gratuluję!!
Jesteśmy na podobnym etapie. Wszystkiego dobrego!!!
 
reklama
Witaj!
Gratuluję!!
Jesteśmy na podobnym etapie. Wszystkiego dobrego!!!
Tobie również :-) nie wiem jak Wy ale odkąd dowiedziałam się o ciąży to zaczęłam ślepo czytać Internet i mogłam robić to bez końca ale myślę że forum będzie najlepszą skarbnicą wiedzy i kto wesprze lepiej niż mama po drugiej stronie ekranu na podobnym etapie :-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry