reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tobie również :-) nie wiem jak Wy ale odkąd dowiedziałam się o ciąży to zaczęłam ślepo czytać Internet i mogłam robić to bez końca ale myślę że forum będzie najlepszą skarbnicą wiedzy i kto wesprze lepiej niż mama po drugiej stronie ekranu na podobnym etapie :-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak tak, też tak mam :D, chodzę po internecie tu i tam i czytam, odkąd tylko się dowiedziałam :D
 
reklama
Cześć dziewczyny:biggrin2: Witam serdecznie wszystkie nowe mamy, mam nadzieję że wspólnie miło spędzimy 8 mcy.
Odzywałam się sporadczynie bo zrobiliśmy sobie z mężem wyjazdowy weekend we dwoje:laugh2: szaleństwo! Sprzedalismy nasze dziecko babci. Hehe i udawalismy że mamy po 18 lat;)
Rozwiń wątek [emoji38].
Brzmi ciekawie [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
:-DJak mogę się tylko zapytać czy was też w 1 trymestrze jest też tak fajnie w sytuacjach ekhmm ze tak poweim sam na sam:-D
 
reklama
Dlaczego strach? Przecież z tego co pamiętam nie miałaś plamień? chyba że w grę faktycznie wchodzi psychologia
Rzeklabym nawet ze psychiatria [emoji23]. Nie mam, ale jak się zerwe za szybko, wyprostować to mam ból. Pamiętam, że w pierwszej ciąży też na początku posucha. Ale potem [emoji48]
Niedawno koleżanka w ciąży się mnie pytała czy też tak miałam że "czułam się ponetna i ciągle chcialam" [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do góry