reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Na wizytę planuje w sobotę,a hcg zrobię jutro

Koniecznie daj znać! :)
Moja beta z 33 dnia cyklu to 167.7.
Nie wiem jak to jest z beta jak są bliźniaki bo ogólnie to mam duże szanse na bliźniaki, raz taka sprawa ze są trzy pary bliźniąt od strony siostry babci a druga sprawa ten cykl był monitorowany i miałam dwa pęcherzyki po 20mm 14dc, nie wiem czy pękł jeden czy dwa bo zalecal stosunki a na kontrolę w sprawie pęknięć nie byłam.
 
Sorry dwie pary :
-dzieci siostry babci (chłopak i dziewczyna)
-dzieci tego chłopaka (też chłopak i dziewczyna)
 
Koniecznie daj znać! :)
Moja beta z 33 dnia cyklu to 167.7.
Nie wiem jak to jest z beta jak są bliźniaki bo ogólnie to mam duże szanse na bliźniaki, raz taka sprawa ze są trzy pary bliźniąt od strony siostry babci a druga sprawa ten cykl był monitorowany i miałam dwa pęcherzyki po 20mm 14dc, nie wiem czy pękł jeden czy dwa bo zalecal stosunki a na kontrolę w sprawie pęknięć nie byłam.
Dam znać napewno,we wrześniu w 4tyg miałam 228 bete,po dwóch dniach 124
 
Ja mam teraz betę mam 30dc 345,40 a po 48h 32 dc 821,70. Dwa lata temu wzrost był słaby pierwsza była 18 marca 540 a po dwóch dniach 732 i kolejna jak nie znaleziono pęcherzyka w kwietniu 1300 po dwóch dniach spadła w ten dzień plamienie się zaczęło a to był 9-10tyg więc przyrost niski.W tamtym roku w lutym moje obliczenia był to 7 tyg zaczęłam plamić w szpitalu po USG nie było widać nic zrobili betę 430 po 48 h ok 200.Mam nadzieję że teraz dobrze będzie mam stresa trochę niecierpliwie czekam do USG

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam teraz betę mam 30dc 345,40 a po 48h 32 dc 821,70. Dwa lata temu wzrost był słaby pierwsza była 18 marca 540 a po dwóch dniach 732 i kolejna jak nie znaleziono pęcherzyka w kwietniu 1300 po dwóch dniach spadła w ten dzień plamienie się zaczęło a to był 9-10tyg więc przyrost niski.W tamtym roku w lutym moje obliczenia był to 7 tyg zaczęłam plamić w szpitalu po USG nie było widać nic zrobili betę 430 po 48 h ok 200.Mam nadzieję że teraz dobrze będzie mam stresa trochę niecierpliwie czekam do USG


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze, dużo stresu i nerwów miałaś :/
 
reklama
Kurcze, dużo stresu i nerwów miałaś :/
Przy tej drugiej to ordynator wariatkę ze mnie chciał zrobić :( że z takim czymś do szpitala się nie przyjeżdża i tak dalej ze test wadliwy a robiłam z krwi loboratorium to się przymknął dopiero przy becie jak zrobili to powiedział że wczesna ciąża może być 3 tyg ale ja wiedziałam że nie i umiałam sobie policzyć że nawet od owu wychodzi starsza i nadziei sobie nie robiłam jak za dwa dni spadła poprosiłam jedynie bez zabiegu to tydz mnie trzymał w szpitalu na antybiotyku.Przy tej pierwszej miałam zabieg ale już pisałam o tym że nie potrzebnie robiony bo okazało się że sama się wyczyściłam

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry