reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To się nazywa wyzysk, dobrze robisz ze idziesz odpocząć, ja bym nie miała w takiej sytuacji żadnych wątpliwości,
Ja mam ten luksus, ze praca mieszana, fizyczno-umyslowa i do tego w dużej firmie, mnie w razie czego zawsze ktos zastąpi, szef sobie pogada i tyle, ale 2 kredyty na głowie, kasa potrzebna, ale robotę i ludzi lubię, to bede tęsknić ;) teraz oby do serduszka i odetchnę... Który u Cb tydzień? Kiedy wizyta [emoji813]
6 +0 czyli chyba początek 7 tyg nie wiem jeszcze dokładnie jak liczyć u lekarza byłam 5+0 wtedy był sam pęcherzyk, teraz 22 mam wizytę i chce posłuchać serduszka mojego maleństwa i dowiedzieć się że wszystko dobrze [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja tak wtrącę z innym tematem bo nie mogę znaleźć - staram się mniej korzystać z tel tabletów etc choć czasem ciezko szczególnie w pracy jak się nudzę ale stwierdziłam ze zacznę czytać jakieś książki wiec co tam polecacie z dzidziusiowej tematyki ;) będę musiała sobie je zamówić z Pl
 
Jak teraz posprawdzałam na kalkulatorach to 4t0d lub 4t1d lub nawet 4t3d zalezy od kalkulatora, OM nie mogę liczyć bo owu miałam miesiąc później
To coś mniej więcej jak ja. Objawy powinnaś już mieć. Ale. Każda ciąża jest indywidualna.
Do lekarza kiedy idziesz? Ja teraz usg 30.01.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do lekarza w połowie lutego, mam troche testów ciążowych, posprawdzam czy kreski ciemnieją, chce iść dopiero na serduszko, o objawach słyszałam, ze nasilają sie od 7 tc, mam jeszcze blade kreski, wiec tych hormonów chyba nie jest tak dużo, by mieszać mi w organizmie, moja mama 3 ciaze przeszla bez objawów, z wyjątkiem dziwnych zachcianek
30.01 będzie juz zarodek?
Daj mi Panie Boże! To będzie 6t5d, więc mam nadzieję, że nawet serduszko będzie słychać.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Ja w pierwszej ciąży żadnych objawów nie miałam oprócz braku @ tak to bezobjawowo nic nie czułam i ciąża przebiegała bez problemu.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Też w pierwszej ciąży praktycznie nie miałam objawów. Teraz piersi dokuczaja bardzo, pecherz, podbrzusze, nie wspominając o mdlosiach. Z synem tylko lodówke otwieralam z zatkanym nosem i nie zmywalam [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Ja tez jakoś specjalnie mało objawów mam i tez się stresuje bo w poprzedniej CIA y wymiotowałam strasznie do 4 mca. Mam nadzieje ze uda mi się dostać do lekarza w środę bo inaczej to dopiero w przyszłym tygodniu i chyba oszaleje jeszcze tyle czekać
w57v3e3k7xowfzhz.png



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry