reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć Wrzesniowki stare i nowe :)
Wita Was ciążowy troll!
Jestem straszna, wszystko mnie wkurza, irytuje, męczy. To bedzie cudowne 7,5 miesiąca... Czy któraś oprocz mnie zamieniła się już w sterowanego hormonami obcego?
Ja cały czas płacze nie wiem co się że mną dzieję

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Wrzesniowki stare i nowe :)
Wita Was ciążowy troll!
Jestem straszna, wszystko mnie wkurza, irytuje, męczy. To bedzie cudowne 7,5 miesiąca... Czy któraś oprocz mnie zamieniła się już w sterowanego hormonami obcego?
Oj tak. Jak mam lepszy dzień to mogę góry przenosić, a jak gorszy jak dzisiaj to tylko leżę, Jecze, wszystko mnie denerwuje. Nie mam ogólnie nastroju. Przygaszona jestem. Daj Boże, żeby 1 trymestr był słaby, reszta super.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Hej kolezanki witan sie i ja. Co do placzu to tez czesto mi sie chce ostatnio plakalam ogladajac irlandzkie tance a pozniej na bajce balerinie :)masakra [emoji23][emoji23][emoji23] ja apetyt mam dzis duzy zjadlam rano kanapki a niedawno musialam w maku zjesc ciasteczko jablkowo-cynamonowe I lody z polewa truskawkowa I juz mysle o obiedzie [emoji48][emoji4][emoji16]

gann3e3k5wou767o.png
 
Zauważyłam, że co drugi dzień jest w miarę ok a w pozostałe nawet nie mam sił się ruszyć. Dziewczyny jaki mam bałagan :( córka wszystkie klocki rozsypała do tego kredki, książki i puzzle. Aż mi słabo jak to widzę


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Ja dzisiaj zjadłam dwa andruty, 2 łyżki ryżu, łyżkę surówki i ćwiartke kotleta tak mi od rana niedobrze...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Powiem Ci że w sumie ok bolą mnie bardzo piersi,troszkę pobolewa brzuch jak do okresu a tak to ok ,to moja 3ciąża w żadnej nie miałam mdłości,więc myślę że i tym razem się uda łagodnieA Ty?

U mnie tak samo, raz na jakiś czas kłuję w brzuchu i pobolewaja piersi.
Gratuluję dzieciaczkow!! U nas będzie pierwsze.
Kiedy idziesz na wizytę? Jak tam beta hcg?
 
Mnie dzisiaj boli brzuch ale od wzdęcia bo niestety mam problem :/ a piersi nie bolą tylko bardzo mnie swędzą sutki :( i czasem odczuwam nudności tak to nic

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry